• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

U zotua se më 2 mars do shpartallojë “grushtin e shtetit”, Meta ka një tjetër thirrje për qytetarët

Tomka

Anëtar i ri
Ky eshte karte e djegme. Cdo shtrengim duarsh qe ben me nderkombetaret njihet si Ilir Meta qe u kap me presh n'dore, dhe kjo pjese nuk i pelqen amerikanve as evropianve.
Nderkombetaret kane hedh rreth 50 milion eur per reformen ne drejtesi, nuk mundet kurrsesi nje figure kaq e korruptuar si Meta te jete mbi palet si President i vendit.
Une jam me Frankun qe Meta ndoshta ska marre garancine e duhur qe nuk do perfundoje ne burg dhe po ben levizjet e fundit per anarki duke nxjerr preteksin e gjykates kushtetutese.
Qe kur akuzon per Mafie nderkombetare nenkupton qe laku po i ngushtohet dhe garancine qe ka marre Basha ky se ka marre akoma.

R.i.p baftjar
 

Darius

DENY IGNORANCE
Po me Po nuk na e ka fajin Rama qe po rremben çdo institucion te pamvarur.
Fajin e kane “njerezit”, qe e shikojne kete gje si shume normale dhe shume "te ndershme".
 

Marla

....
Ky eshte karte e djegme. Cdo shtrengim duarsh qe ben me nderkombetaret njihet si Ilir Meta qe u kap me presh n'dore, dhe kjo pjese nuk i pelqen amerikanve as evropianve.
Nderkombetaret kane hedh rreth 50 milion eur per reformen ne drejtesi, nuk mundet kurrsesi nje figure kaq e korruptuar si Meta te jete mbi palet si President i vendit.
Une jam me Frankun qe Meta ndoshta ska marre garancine e duhur qe nuk do perfundoje ne burg dhe po ben levizjet e fundit per anarki duke nxjerr preteksin e gjykates kushtetutese.
Qe kur akuzon per Mafie nderkombetare nenkupton qe laku po i ngushtohet dhe garancine qe ka marre Basha ky se ka marre akoma.

R.i.p baftjar

pjeserisht jam dakort me ju dhe une qe eshte karte e djegme, dhe pikerisht sepse te huajt kane hudh shume pare per reformen ne drejtesi do jene dakort dhe ta heqin qafe si president meten.
 

Imp4cT

Not Serious Member
Seriozisht mendoni qe do e haj Likja?
Akoma ka njerez qe besojne kete aktrimin e klases politike te vendit?
Keta nuk e fusin dot ne burg njeri tjetrin se jane njesoj.
Kaq shpejte harruat 21 Janarin? Ofendimet e Metes per Ramen? Rama qe nxorri popullin ne shesh pas videos se Metes me 7%? 4 persona u vrane, rilindja premtonte drejtesi, e cfare ndodhi? Koalicion me Meten, po vete me doren e vete e beri Meten president.
Keta vetem aktrojne dhe vjedhin.
 

Frank

1+1=3
Seriozisht mendoni qe do e haj Likja?
Akoma ka njerez qe besojne kete aktrimin e klases politike te vendit?
Keta nuk e fusin dot ne burg njeri tjetrin se jane njesoj.
Kaq shpejte harruat 21 Janarin? Ofendimet e Metes per Ramen? Rama qe nxorri popullin ne shesh pas videos se Metes me 7%? 4 persona u vrane, rilindja premtonte drejtesi, e cfare ndodhi? Koalicion me Meten, po vete me doren e vete e beri Meten president.
Keta vetem aktrojne dhe vjedhin.
He mer kusho se kam gjithe mengjesin qe ju them por s'me degjojne lol
 

Marla

....
Seriozisht mendoni qe do e haj Likja?
Akoma ka njerez qe besojne kete aktrimin e klases politike te vendit?
Keta nuk e fusin dot ne burg njeri tjetrin se jane njesoj.
Kaq shpejte harruat 21 Janarin? Ofendimet e Metes per Ramen? Rama qe nxorri popullin ne shesh pas videos se Metes me 7%? 4 persona u vrane, rilindja premtonte drejtesi, e cfare ndodhi? Koalicion me Meten, po vete me doren e vete e beri Meten president.
Keta vetem aktrojne dhe vjedhin.

une e besoj qe likja kesaj rradhe do e haje :D
 
Top