Tirana mposht Laçin, Vllaznia rimerr kryesimin

laci-tirana-600x338.jpg
Tirana fitoi në transfertë ndaj Laçit me rezultatin 2-1, me dy gola të shënuar nga Celhaka dhe Ismajlgeci. Kjo fitore e bardhebluve kthen në vendin e parë të renditjes Vllazninë, me shkodranët që fituan në Krujë.

Vllaznia u kthye në krye pas suksesit të marrë vetëm në minutën e fundit të ndeshjes ndaj Kastriotit. Kuqeblutë shënuan me anë të Gurishtës në minutën e 90, duke marrë 3 pikë shumë të vlefshme në transfertë.

Ndërkohë, në ndeshjet e tjera të luajtura në orën 13:00, Bylis fitoi 2-1 ndaj Kukësit, ndërsa Skënderbeu mposhti Apoloninë me rezultatin 1-2.

A2news.com
 
Ca biletash mor ne kte kohe hyhet pa bileta, mer nje bexh gazetari i fv.al edhe je ne rregull lool
P.S s'ka tifoza nëpër stadiume
Serio ska? E pash e kishim me Partizanin thash te ze be kam qen I her ne Loro Borici po ncuk better luck next time e :D
 
Serio ska? E pash e kishim me Partizanin thash te ze be kam qen I her ne Loro Borici po ncuk better luck next time e :D
Jo përveç tribunës vip, po me te njofme edhe mund të hysh...
E di do jetë ndeshje qe ja vlen me u pa.
 
Top