Ti , shofer autobusi :P

Studenti

BavareZ
Ti je shofer autobusi dhe nisesh per ne stacionin e 1 , aty merr 10 persona ... ecen e shkon tek stacioni i 2 , aty merr 5 persona dhe len vetem 1 person ... ecen e shkon tek stacioni i 3 , aty merr 6 persona dhe len 4 persona ... ecen e shkon tek stacioni i 4 , aty merr 2 persona dhe len 5 persona ... ecen e shkon tek stacioni i 5 dhe i fundit , aty merr 5 persona dhe len 1 person ... Sa vjec eshte shoferi i autobusit ?? :p :p
 
Titulli: Ti , shofer autobusi :p

Sa syt e tuj qe te dalin hahahahahahahahahahhahahaahah ahhahah.
 
Titulli: Ti , shofer autobusi :p

ahhahahah he pra saa ?? :p
 
sipas titullit, i bie te jem une shoferi lol
 
 • Haha
Reactions: NGU

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 32.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 9 32.1%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 10.7%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 2 7.1%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 7.1%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 10.7%
Back
Top