Testojeni inteligjencën tuaj: Sa këmbë po shihni ju?

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nëse mendoni se jeni inteligjentë, testojeni veten. Në foton më poshtë e keni një elefant. Dhe pyetja që shtrohet është: Sa këmbë po shihni ju?

auto-elefanti1433505723.jpg
 
Titulli: Testojeni inteligjencën tuaj: Sa këmbë po shihni ju?

Aq sa i ka realisht elefanti.


Dmth 5.
 
Titulli: Testojeni inteligjencën tuaj: Sa këmbë po shihni ju?

hahahaha po sa kembe ka elefanti dihet hahaha
4 kembe dhe nje feçe shoh une .
 
Titulli: Testojeni inteligjencën tuaj: Sa këmbë po shihni ju?

...paska ikur fotoja.

Ta kthesh perseri :D mundesisht
 
5 shoh dhe pse mendoj se jane 6
 
Ore un nuk shoh as elefantin ketu si i behet. :D :D
 
1

Kemba e fundit vetem
 

Attachments

 • D1BEA8C4-C388-4851-9949-D1994EAF427B.png
  D1BEA8C4-C388-4851-9949-D1994EAF427B.png
  560.5 KB · Shikime: 66
4 e une edhe pse me dilkan me shume lol
Sa ishte pergjigja e sakte?
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top