Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Aver

.
V.I.P
Cili nga keto ekipe mendoni se do te shpallet kampion sivjet?
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Paskam harru ta bej sondazhin publik.

Po deshet deklarojeni voten edhe permes postimit.

Une votova per Atleticon. Atletico Madrid dhe Liecester City jane dy ekipet qe me kane mahnit sivjet.
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Mbreterit, 99%

Loja e sodit deshmoj se M. City nuk jane per finale, i pret ferri ne bernabeu.
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Ronaldo!............
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Un mendoj se At.Madrid luajn me zemer dhe pse Real, Bayer mbase dhe City kane individe me cilesor.

Votova At.Madrid dhe prej Simeone :)
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Bajern i frikshem sonte.

Atletico t'ia laj kembet portierit e t'ia pi ujin... nese kualifikohen sonte.
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

me ke je ti zotni :p
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Sic duket real vs atletiko finalja, bajern nuk po duket aq i frikshem me ekipet spanjolle sidomos ne champions. Deri tani eshte dashur tjap me shume gola nqfs duan finalen
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Apapapa cfare loje.

U bom me zemer.
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Adios Bajern, msohu me lu. Une jam madrilen, ama atletiko me zemer e kan kap
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Pas elminimit dhe te bayern e merito Atletiko

p.s Sa i pa pare ai tranjeri atletikos kur ja plasi atij gjygjtarit te 4 gati duke i thene po nderroje pra tqr lol
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Hero i ndeshjes protieri i atleticos.

Sidomos ajo pritja ne kundra hedhje mah e tmerrshme tani nga fundi kur vrau gjurin
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Bajern i frikshem sonte.

Atletico t'ia laj kembet portierit e t'ia pi ujin... nese kualifikohen sonte.


Atletico duhet te falenderoj Bajern qe nuk lozi fuqishem si ne pjesen e pare, pa do ja kishin pare hajrin finales!
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Kur ben dhe didi eksperte futbolli :p
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

ku marr vesh une prej Futbollit, nje here kam pare botrorin, dhe u deshprova, dhe prej ateher sdua me futboll...
po do votoj Realin...
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Hahahaha princesh. Me thoshte nje mik i imi, sport palidhje futbolli. Tere ata njerez, vrapojne ne fushe pas 1 topi :p
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Atletico duhet te falenderoj Bajern qe nuk lozi fuqishem si ne pjesen e pare, pa do ja kishin pare hajrin finales!

Bajern ne pjesen e pare ishte uragan, ndersa ne te dyten sikur i leshoj buka.

Por madheshtia e Atleticos eshte se i mjafton nje leshim i vogel i kundershtarit qe ta kthejne menjehere ne gol permes kundersulmeve.

p.s. Soulmind, didi shef futboll rregullisht. Shikoni seriale ju tjerat se e keni ne terezi. :p
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Kur ben dhe didi eksperte futbolli :p

Me marsh te ligat degjove, degjova thuaj!

Bajern ne pjesen e pare ishte uragan, ndersa ne te dyten sikur i leshoj buka.

Por madheshtia e Atleticos eshte se i mjafton nje leshim i vogel i kundershtarit qe ta kthejne menjehere ne gol permes kundersulmeve.

p.s. Soulmind, didi shef futboll rregullisht. Shikoni seriale ju tjerat se e keni ne terezi. :p

Lere Solin se eshte xheloze. :p

Tani as njeri as tjetri nuk luajten fuqishem ne pjesen e dyte, dhe golin qe beri Griezmann su mor vesh ne ishte brenda apo jashte loje.
Per mua e meritonte Bajerni te kalonte gjithsesi do shikojm cfare do behet ne finale.
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Tani as njeri as tjetri nuk luajten fuqishem ne pjesen e dyte, dhe golin qe beri Griezmann su mor vesh ne ishte brenda apo jashte loje.
Per mua e meritonte Bajerni te kalonte gjithsesi do shikojm cfare do behet ne finale.

Nuk kishte asgje te dyshimte te goli i Griezmann. Minimum gjys metri ishte prapa tij lojtarit Bajernit.

p.s. sonte bej tifo per Man City. Jo se me pelqejne por per inat te Realit.
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Nuk kishte asgje te dyshimte te goli i Griezmann. Minimum gjys metri ishte prapa tij lojtarit Bajernit.

p.s. sonte bej tifo per Man City. Jo se me pelqejne por per inat te Realit.


Kishte, kishte, nga nje kend dukej qe ishte para mbrojtesve (dhe keshtu i bie te ishte jashte loje e mos te quhej goli).
Gjithsesi derisa te fusin moviola ne fushe do ekzistojn keto lloj dyshimesh.

Per inatin tend do fitoj Reali. :p
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Qyre granimi tuj fol për futboll :p. Besoj që Real Madrid do të jetë fitues i Ligës së Kampionëve.
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Kishte, kishte, nga nje kend dukej qe ishte para mbrojtesve (dhe keshtu i bie te ishte jashte loje e mos te quhej goli).
Gjithsesi derisa te fusin moviola ne fushe do ekzistojn keto lloj dyshimesh.

Per inatin tend do fitoj Reali. :p

Goli ishte i rregullt dhe presje.


Ndoshta sonte fiton Reali, por per ne finale harro.com qe te fitoj kunder Atleticos :p
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Qyre granimi tuj fol për futboll :p. Besoj që Real Madrid do të jetë fitues i Ligës së Kampionëve.

Kishe gje me granin ti?! Jo po fol po deshe ee.

Goli ishte i rregullt dhe presje.


Ndoshta sonte fiton Reali, por per ne finale harro.com qe te fitoj kunder Atleticos :p


Never say never (pikepresje) mbaje mend!
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Never say never (pikepresje) mbaje mend!

Ok, jemi gjalle e flasim.

Shpresoj te mos fillosh serish jo referi jo ky jo ai. Lol
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Kishe gje me granin ti?! Jo po fol po deshe ee.
Never say never (pikepresje) mbaje mend!

Me na fal :p Një femër të shikoj futboll, çka nuk sheh e dëgjon sot njerëzimi :p Me cilën skuadër je edhe mos je ndonjë nga ato prezantueset e "Gol pas goli" në supersport :p
 
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Waa Didi e vetme kunder tgjithev. E terheq mbrapsht. Go Didi Go! :p
Une celose po, ama xheloze asnjeher :p
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top