• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Me erdhi ftes dasmet sot 😊

Zoti Byl Mezi
Me rastin e marteses se vajzes sone Shkalafendja, me Zotin Karapitik Lluku diten e diele me 10.7.2020 ora 20:00
Per shkak te situates se Covid19, jeni te lutur te na ndiqni online ne Skype familjarisht.
Ju a shperblefshim ne gzime online.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Me erdhi ftes dasmet sot 😊

Zoti Byl Mezi
Me rastin e marteses se vajzes sone Shkalafendja, me Zotin Karapitik Lluku diten e diele me 10.7.2020 ora 20:00
Per shkak te situates se Covid19, jeni te lutur te na ndiqni online ne Skype familjarisht.
Ju a shperblefshim ne gzime online.
Dhe ti zgjodhe fustanin per dasem🤨🤣
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
@The-Cook
Shih ca me prune ne fb
Na myti krejt ajo faqja shihena n'pedonale

5 gjana te mdhaja kena ne ktej ka Shkodra
Arra madhe
Kisha madhe
Malsia madhe
Kafja madhe
Pordha madhe

Ku kena na shkodrant po...
Baaa rob ma te thjesht se ne ska 😋😋😋😋
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
A din gja kush se ku ndodhet kendi i modestis 😂😂😂
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
He mor gjirokastrit a te doli kush 😂😂
 
Top