Sfida ndaj Kardifit, Leisteri vendos të mos fluturojë me avion

Delirium

No description ...
Takimet e kësaj fundjave të Premier Ligës do të zhvillohen normalisht sipas axhendës, pavarësisht vdekjes tragjike të presidentit të Leiçesterit.

leicester-9334-470x273.jpg

Por, klubi e ka anuluar planin për të fluturuar drejt Kardifit për ndeshjen e së shtunës, pasi udhëtimi me avion është konsideruar i pandjeshëm për rrethanat në të cilat humbi jetën presidenti i “dhelprave”, Vikai Srivadhanaprabha, dhe 4 personat e tjerë që ndodheshin në bordin e helikopterit të tij. Skuadra ka vendosur që të udhëtojë me autobus drejt Uellsit, udhëtim që zgjat 3 orë

2451931-50937355-2560-1440-470x264.jpg


/Panorama Sport/
 
Ej ku jane sport dashesit?! :p
Te komentojme pak rreth sportit.
 
Licester nje ekip e kendshme qe eshte pershtate mire ne Premier.
 
Sezonin qe u shpall kampion ka dhuruar futboll me te vertete te bukur dhe rezultate te shkelqyera .
 
Back
Top