• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Seria A

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Barcelona kërkon Lautaron, Interi gati për marrëveshje nëse i plotësohet kërkesa “monstruoze”
30 Prill, 2020 | 19:54
Barcelona ka shfaqur interes të madh për të nënshkruar me sulmuesin argjentinas, Lautaro Martinez, i cili konsiderohet si i duhuri për të ardhmen e Barçës, por të cilin Interi nuk dëshiron ta lërë të largohet pa fituar një shumë të majmë prej tij.

lautaro-martinez

Teksa “xhevahiri” i ekipit është kaq i dëshiruar nga shumë klube, Interi nuk ka qëndruar duarkryq por ka përpiluar kërkesën e tij për të lënë të lirë 22 vjeçarin.

lautaro-martinez-6-e1578349504476


“AS” zbulon se Interi kërkon nga Barcelona 90 milionë euro, kartonin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal dhe huazim të thjeshtë 1 vjeçar të Antua Grizman.

lautaro martinez


Kjo kërkesë e madhe vjen pasi Lautaro është i lidhur me Interin deri në vitin 2023 dhe ka një klauzolë lirimi prej 111 milionë eurosh. Gjithsesi, portali spanjoll shton se kjo është një kërkesë shumë e lartë për katalanasit, prandaj dhe vështirësohet realizimi i kësaj piste.

PANORAMASPORT.AL
 

scorpions_

Antarë i Respektuar
Interi kërkon nga Barcelona 90 milionë euro, kartonin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal dhe huazim të thjeshtë 1 vjeçar të Antua Grizman....

Hahhahahah seriozisht e kane keto me keto kerkesa??? Sa gjynof qe jane 🤣🤣🤣
 

Mogli

Fju fju
Interi kërkon nga Barcelona 90 milionë euro, kartonin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal dhe huazim të thjeshtë 1 vjeçar të Antua Grizman....

Hahhahahah seriozisht e kane keto me keto kerkesa??? Sa gjynof qe jane 🤣🤣🤣
Edhe 1 jave pushime ne kamz hahahahahaha
 
Top