Publikohen formacionet zyrtare të sfidës Everton-Çelsi, Tuhel merr vendimin për Brojën

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Çelsi luan sot ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premier Ligës në transfertën ndaj Evertonit të Frenk Lampard.456456.jpg
Sulmuesi i Kombëtares, Armando Broja nuk do ta startojë sfidën nga minuta e parë, me 20-vjeçarin që pritet të aktivizohet në pjesën e dytë të sfidës sipas zgjedhjeve të teknikut Tomas Tuhel.

Londinezët i besojnë treshes së sulmit të përbërë nga Maunt, Havertz dhe blerja e bujshme e merkatos Sterling për të regjistruar një sukses në këtë ndeshje të parë të sezonit.8678678.jpg
PanoramaSport.Al
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 32.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 9 32.1%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 10.7%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 2 7.1%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 7.1%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 10.7%
Back
Top