Paraqitja e Shqiperise!

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Falemnderit kombetare per emocionet qe na ke dhene.

Gjithmon Kuq e Zi!

Jemi Aty! Jemi NE!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Na e futen nga te dyja anet sot...edhe Portugalia, edhe Italia! Ptuuu ça tersi!
Po te pakten me behet qejfi qe Turku eshte tu u kthy ne shpi!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mos e kemi patur ndonjehere fatin nga vetja! Nga tere keto surpriza, me behet qejfi qe Italia humbi sonte e meritonte Irlanda te kalonte qe çke me te!

Leg, per ke bere tifo moj?! Te nxjer tequilen une? :p
 
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mos e kemi patur ndonjehere fatin nga vetja! Nga tere keto surpriza, me behet qejfi qe Italia humbi sonte e meritonte Irlanda te kalonte qe çke me te!

Leg, per ke bere tifo moj?! Te nxjer tequilen une? :p

Sepse ka njerez ters si ty prandaj humbi
ne donim te fitonte.. ti thu shyqyr...e kupton ca drruri do ti apo jo?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mos e kemi patur ndonjehere fatin nga vetja! Nga tere keto surpriza, me behet qejfi qe Italia humbi sonte e meritonte Irlanda te kalonte qe çke me te!

Leg, per ke bere tifo moj?! Te nxjer tequilen une? :p

Ik mi ti, ça shoqe je ti kshu? Ne vend te me marresh me te mira, te me ngushellosh vjen dhe me hudh xixa lol
PS. Me duhet ta pranoj qe Irlanda e meritonte se ka loz me shpirt sot! Italianet si duket e nenvleresuan kundershtarin dhe bene nje cik nje loje boring sot! pfff
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Sepse ka njerez ters si ty prandaj humbi
ne donim te fitonte.. ti thu shyqyr...e kupton ca drruri do ti apo jo?

Non farmi ridereeee o qe skam ca te them.

Mua me mer te keqen ti se shpresova deri ne fund! Nuk e patem fatin nga ne, te kishim te pakten nje barazim do kishim kaluar.
Gjithsesi une prap se prap jam e kenaqur edhe me kaq, arritem deri ketu prandaj bravo!


Ik vri veten tashi.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ik mi ti, ça shoqe je ti kshu? Ne vend te me marresh me te mira, te me ngushellosh vjen dhe me hudh xixa lol
PS. Me duhet ta pranoj qe Irlanda e meritonte se ka loz me shpirt sot! Italianet si duket e nenvleresuan kundershtarin dhe bene nje cik nje loje boring sot! pfff

Ahahahahhahah ja te sjelle tequilen dhe cdo gje shkon ne vije vet pastaj. :p

Aman, dhe njehere qe shpresova qe Italia ta bente diçka te sakte, sonte qe duhet te fitonte se beri. Qene aq cop saaa ska, por ne fakt keshtu eshte 8 ndryshime lojtaresh e kete rezultat do maresh. Gjithsesi bravo per jeshilet! Me keta shifena ne 27 me Spanjen. lol
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mos na felliqni temen me ekipe koti pls
 

Abisi

larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ahahahahhahah ja te sjelle tequilen dhe cdo gje shkon ne vije vet pastaj. :p

Aman, dhe njehere qe shpresova qe Italia ta bente diçka te sakte, sonte qe duhet te fitonte se beri. Qene aq cop saaa ska, por ne fakt keshtu eshte 8 ndryshime lojtaresh e kete rezultat do maresh. Gjithsesi bravo per jeshilet! Me keta shifena ne 27 me Spanjen. lol

E lane vete,u erdhi keq per irlanden.
 

Abisi

larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

lol lol lol

Po po, kot genjen veten :)
Jo jo,nuk eshikove ti kur mbaroi ndeshja,me shume u gezuan italianet per fitoren e irlandes?
Por do e shohim me spanjen se sa vlen apo nuk vlen italia :)
 
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Per Shqiperin vetem pjesmarrja ka qene sukses. Edhe pse nje ekip i vogel ka bere lojera te bukura kur i marrim parasysh klasin e ekipeve kundershtare .
Suksese ne te ardhmen !
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kaq kishim takat kesaj radhe. Lojtaret dhane cdo gje ne fushe dhe e perfaqesuan fanelen me dinjitet. Me pak fat edhe mund te shkonim me larg por ja qe... nejse.

Ne pergjithesi ky europian na ka dhuruar caste te bukura. Do te vecoja golin e Sadikut dhe cicat e Rikes qe me te vertete na kane bere te ndihemi krenar per kombin. Ju lumte.
 

Abisi

larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kaq kishim takat kesaj radhe. Lojtaret dhane cdo gje ne fushe dhe e perfaqesuan fanelen me dinjitet. Me pak fat edhe mund te shkonim me larg por ja qe... nejse.

Ne pergjithesi ky europian na ka dhuruar caste te bukura. Do te vecoja golin e Sadikut dhe cicat e Rikes qe me te vertete na kane bere te ndihemi krenar per kombin. Ju lumte.

Edhe rikja e beri europianin e saj,brava i qoft :p
 

Abisi

larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mendoj qe titulli temes duhet te ndryshoj,sepse nuk ishte vetem shqiperia ne europian.
Europiani vazhdon,kemi akoma c'te diskutojm.
Psh,itali -spanje,besoj do jete nje finale e parakohshme :)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mendoj qe titulli temes duhet te ndryshoj,sepse nuk ishte vetem shqiperia ne europian.
Europiani vazhdon,kemi akoma c'te diskutojm.
Psh,itali -spanje,besoj do jete nje finale e parakohshme :)


Po kjo teme ishte per Shqiperin, tani per te komentuar ekipet e tjera edhe mund te hapet teme tjeter.
Hapen 100 tema kot, e hapni nje plot :p
 

Abisi

larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po kjo teme ishte per Shqiperin, tani per te komentuar ekipet e tjera edhe mund te hapet teme tjeter.
Hapen 100 tema kot, e hapni nje plot :p

Je qe je,beji nje analize paraprake itali -spanje?
Mos u shqteso per temen se,e duam italine ne shqipetaret :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Je qe je,beji nje analize paraprake itali -spanje?
Mos u shqteso per temen se,e duam italine ne shqipetaret :p

Lere mos e ngacmo, se po na ndjell ters! :p
 

Abisi

larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Didi,sa kot jemi,do e shohim sonte :)

Po na thuaj rezultatin,e te shohim sa i bie ne te?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Didi,sa kot jemi,do e shohim sonte :)

Po na thuaj rezultatin,e te shohim sa i bie ne te?

Une do shtoja te thote rezultatin por te vihet edhe nje kshu si lloj basti. Nqfse ajo humb, ti shkulim kaçurrelat! lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Didi,sa kot jemi,do e shohim sonte :)

Po na thuaj rezultatin,e te shohim sa i bie ne te?


Rezultatin thuaje ti, une nuk eci me gola. Shikoj paraqitjen e ekipeve dhe vec mangesi ka patur deri me sot,
plus ka patur fat karshi ekipeve. Te shikojm cdo bej sot me Spanjen, me te cilen ka shume humbje.

Kaq mund te them, mund ta analzojm lojtaret, lojen e tyre jo golat qe mund te bejn. :)


Une do shtoja te thote rezultatin por te vihet edhe nje kshu si lloj basti. Nqfse ajo humb, ti shkulim kaçurrelat! lol


AAHAHAHHAAH DEAD.

Po gjynah ste vjen per kacurrelat? Smund te mar as floket e tua, se i ke masakruar me hekurosje :p
 

Abisi

larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Rezultatin thuaje ti, une nuk eci me gola. Shikoj paraqitjen e ekipeve dhe vec mangesi ka patur deri me sot,
plus ka patur fat karshi ekipeve. Te shikojm cdo bej sot me Spanjen, me te cilen ka shume humbje.

Kaq mund te them, mund ta analzojm lojtaret, lojen e tyre jo golat qe mund te bejn. :)

AAHAHAHHAAH DEAD.

Po gjynah ste vjen per kacurrelat? Smund te mar as floket e tua, se i ke masakruar me hekurosje :p

Llogarit behen me gola,pike,dhe jo paraqitje o Did :) :)

Legally,po fituam nuk ja luajm kacurrelat,ama po humbem,te mos na dali para :p :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Llogarit behen me gola,pike,dhe jo paraqitje o Did :) :)


Ti si mendon, sa do fitoni? :p


E pe ndeshjen e Belgjikes? Dikush qe te shikonte rezultatin me 0, do thoje ti Hungaria paska qene cop cop, por jo, te dyja palet lozen shume mire.
Pra nuk i dihet, mund te fitoj edhe Italia po qe me fat. Por Spanja ka pike nga vetja, e nuk flas per Euro 2016, por ndeshjet e ketyre viteve me Italin.
 

Abisi

larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ti si mendon, sa do fitoni? :p


E pe ndeshjen e Belgjikes? Dikush qe te shikonte rezultatin me 0, do thoje ti Hungaria paska qene cop cop, por jo, te dyja palet lozen shume mire.
Pra nuk i dihet, mund te fitoj edhe Italia po qe me fat. Por Spanja ka pike nga vetja, e nuk flas per Euro 2016, por ndeshjet e ketyre viteve me Italin.

"Neve" na mjafton nje gol per te fituar,e te beje paraqitje sa te doje spanja pastaj :D
E sonte do nxjerrim inatin e te gjitha humbjeve,sidomos te finales se humbur ne 2012 :)

E shikova,edhe mendoj që qe ndeshja më me ritem ne te gjitha ndeshjet qe jane zhvilluar deri tani,por ama me italine snuk se beri gje belgjika,dhe kjo per merite te italianeve :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Forca Italia ! Uroj nje fitore te bukur sonte !

Ja pse paske ndryshuar avatarin edhe ti tifoz it.. ncncnv...
Kundra it :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ti si mendon, sa do fitoni? :p


E pe ndeshjen e Belgjikes? Dikush qe te shikonte rezultatin me 0, do thoje ti Hungaria paska qene cop cop, por jo, te dyja palet lozen shume mire.
Pra nuk i dihet, mund te fitoj edhe Italia po qe me fat. Por Spanja ka pike nga vetja, e nuk flas per Euro 2016, por ndeshjet e ketyre viteve me Italin.

Brv didi :) :).... nga inati i ketyre tifozve it... ec e duroj pastaj festimet :/
 
Top