• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Oferta prej 28 milionë eurove e klubit anglez për Vedat Muriqin refuzohet nga Fenerbahce

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Oferta prej 28 milionë eurove e klubit anglez për Vedat Muriqin refuzohet nga Fenerbahce
26 minuta


Fenerbahce është lëkundur nga Burnley, që kanë ofruar 28 milionë euro për Vedat Muriqin, por sërish kjo ofertë edhe pse e kënaqshme është refuzuar.
Burnley që renditet në vendin e 13-të në Ligën Premier ka bërë një ofertë zyrtare prej 28 milionë eurosh te Fenerbahçe për Vedat Muriqin, shkruasn FotoMaç.

Megjithatë edhe pse kjo ofertë është e lartë, zyrtarët e Fenerbahce absolutisht nuk duan ta shisnin lojtarin gjatë afatit kalimtar të janarit, pasi shihet si shumë i rëndësishëm në luftën për titull.

Për më tepër, menaxhmenti planifikon të shesë Vedat në kohën e duhur dhe me vlerë më të madhe se 28 milionë euro, pasi forma e tij në rritje çdo herë, po e rritë edhe çmimin.

Klubi i Fenerbahces ka borxhe të mëdha dhe vetëm futja në Ligën e Kampionëve, që do tua siguronte miliona euro, por edhe shitja e Muriqit, do të bënte që në pjesë e tyre të shlyhej. /Telegrafi/
 
Top