Nuk e lënë të futet në San Siro, sulmuesi i Monchegladbach kërkon veten në Google për të bindur punonjësin

Rrelse

Prej kuksi o Bush😜

Nuk e lënë të futet në San Siro, sulmuesi i Monchegladbach kërkon veten në Google për të bindur punonjësin​

thuram1.jpg
Marcus Thuram, futbollist i Borussia Monchengladbach, ka qenë protagonist i një episodi të sikletshëm në prag të ndeshjes ndaj Interit.
Sulmuesit francez, kur po hynte në stadiumin San Siro, iu kërkua një dokument identifikimi nga punonjësi i stadiumit.
Thuram, në vend që t’i jepte një dokument të firmosur nga klubi, nxori telefonin dhe kërkoi në Google emrin e tij, për t’i treguar punonjësit se ishte futbollist i ekipit mik.
A2cnn
 

Attachments

  • thuram1.jpg
    thuram1.jpg
    123.2 KB · Shikime: 0
  • thuram1.jpg
    thuram1.jpg
    123.2 KB · Shikime: 0
Top