Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Kisha menduar se kisha par cdo gje , por kte gje kurr sdo e kisha imagjinuar hahahah ca sben pija :(.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

A po kot nuk thot Ajnshtajni budallallaku nuk ka kufi.
 
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Ksaj i thon me fluturu me fishekzjarr :)
 
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

hahahahaha sa video karagjoze..Shum i cmendur ky tipi
 
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Cen cke re qe gjykon esht hapy ai po shijon oren 12 . Se i rrikan akrepat fiks.
 
Titulli: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Cen cke re qe gjykon esht hapy ai po shijon oren 12 . Se i rrikan akrepat fiks.

Ashtu i shkoft vitit,me shkopinj ne prapanice angel hahahhahaha
 
Pe: Ndez fishekzjarrin ne prapanice !

Hahaha wtf! Ta kishte lene sakat fishekzjarri kte dhe pastaj ta shifte sa do e shijonte jeten.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top