Mos i bërtit burrit!

Vetem “ burra “ qe nuk shikojme gjekundi sot . lol
 
Kjo është arsyeja pse nuk është e dobishme t´i bërtasësh burrit:

Gruaja bërtet:

"Në dreq sa rrëmujë këtu ... Eja!

Do të duhet të pastrojmë – ti dhe unë.

Pisllëku yt shtrihet dhe noton në dysheme.

Do të shkosh në punë pa rroba,

nëse nuk do t´i lajmë menjëherë dhe tani!


Burri dëgjon:

Bla, Bla, Bla, Bla, Eja!

Bla, Bla, Bla, Bla, ti dhe unë.

Bla, Bla, Bla, Bla, dysheme.

Bla, Bla, Bla, Bla pa rroba.

Bla, Bla, Bla, Bla tani.
A e sheh qe gjithmone jemi te sakte ne burrat 😍😍😍
 
E sigurte qe Nuk eshte k’tu Brenda ekranit… so no point qe ta them : p
Po thuaje moj per publikun? Forum jemi, do na lexojne e do japim njohuri e ide te veçanta popullit..
 
Po thuaje moj per publikun? Forum jemi, do na lexojne e do japim njohuri e ide te veçanta popullit..
Sa me pak information , contact and ideas … it’s better now 😆😜
 
Bertasim, bertasin, zihemi, perqafohemi. Kshu eshte jeta ne cift. Here njeri e here tjetri. Ska asgje tkeqe. Boll qe te kete dashuri ne mes.
 
Epo, e po bertitem,12 u rri. :p
Gjithesesi besoj qe me te bertitura serioze,sdo e shtyja as 24 ore.
Te bertitura rutine,jane per pak shije. :p
 
Nuk do e konceptoj dot te me bertiste ai mua
Ne femrave s'na marrin seriozisht edhe pse grinjazume pak.
Gjysen e kohes as ste degjojne .
Po po thone e ku jena pa. :p
Nje burre qe bertete ama eshte dhunues psikollogjik.
 
Ti fol per veti edhe Soli ne emer te burri te saj🤣
Nuk ishin as dy dite martese gruja me veshje si te Monalises. No Honey i thash vishu mire ndash me dal😎 Une jam fetar. Thash ma mire ti theme tani mi meson ligjet e mia😉
Cenelo, thuaj te verteten qe kercen perhere vallen indiane te shiut kur ta kerkon?🤣🤣
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top