• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Momente te ndjera e plot emocione

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
KJo teme le te jete per momentet emocionuese te futbollisteve:


Mërgim Mavraj ka prekur zemrat e tifozëve me festimin e tij pas përfundimit të ndeshjes Rumani-Shqipëri, 1 me 0 për kuqezinjtë.

Sapo arbitri mbylli ndeshjen, Mavraj vrapoi për tek familja e tij që ishte në shkallët e stadiumit.

Kjo foto ka tërhequr edhe vëmendjen e UEFA-s, e cila e ka publikuar në faqen e saj zyrtare. “Një moment për të festuar me familjen”, shkruan UEFA.

p.s. ja paska keput koken te jemes :p
waaa u cmend dhe talioni :p 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione


LILA: ROAAAAR hahaha
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Me vrap tek mami :p... imagjinoni fjalet aty te veshi.. fitova o ma! :)
Ne jemi popull qe duam sduam bejm gjerat ndryshe nga bota ..na pelqen pak ezibicionizmi.

Ndersa ajo qe me cuditi mua mbrem ishte trajnieri yne... boboo e kemi bere si veten si tha ai: " i treguam kthetrat e shqiponjes romunve"...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Vetem nata e mbremshme s'ka pas show, egzibicion apo dukje. (ca gjuhe do e themi :p). Mendoj se cdo gje ka qene 100% True feelings!
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Plasa duke qare nga emocionet edhe une qe nuk shoh futboll kurr, as kete ndeshje nuk pashe kaq tifoz jam. Por lotet po me rreshkasin ..:p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Po pashaportat diplomatike si ju ngjau supriza e rames kjo... hhahahha sa popull per fest qe jemi ..sa kryeminister qe ben kryepune :) hahhaha
 

Fly

Larguar
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Me vrap tek mami :p... imagjinoni fjalet aty te veshi.. fitova o ma! :)
Ne jemi popull qe duam sduam bejm gjerat ndryshe nga bota ..na pelqen pak ezibicionizmi.

Ndersa ajo qe me cuditi mua mbrem ishte trajnieri yne... boboo e kemi bere si veten si tha ai: " i treguam kthetrat e shqiponjes romunve"...
Me teper se aq, ka kenduar dhe himnin nese e vura re mire
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Plasa duke qare nga emocionet edhe une qe nuk shoh futboll kurr, as kete ndeshje nuk pashe kaq tifoz jam. Por lotet po me rreshkasin ..:p
Do nje shami lauri ?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Me teper se aq, ka kenduar dhe himnin nese e vura re mire
O po kan fituar kupat e skan ik me vrap tek mami oj ky ... ku shikon e gjen vetem te miren ..por eshte adrenalina qe ben ta mbrosh :)
 

Fly

Larguar
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Plasa duke qare nga emocionet edhe une qe nuk shoh futboll kurr, as kete ndeshje nuk pashe kaq tifoz jam. Por lotet po me rreshkasin ..:p
Mir qe sna bekoj papa se do i merte ai meritat :D

Jana e kisha fjalen per ganiun qe ka kenduar himnin, ne kombetare te tjera ka lojtar te natyralizuar qe refuzojne jo me trajnieri qe se ka per detyre dhe as nuk gjykohet nqs se ben
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Me vrap tek mami :p... imagjinoni fjalet aty te veshi.. fitova o ma! :)
Ne jemi popull qe duam sduam bejm gjerat ndryshe nga bota ..na pelqen pak ezibicionizmi.

Ndersa ajo qe me cuditi mua mbrem ishte trajnieri yne... boboo e kemi bere si veten si tha ai: " i treguam kthetrat e shqiponjes romunve"...
E ku qendron ekzibizionizmi ketu??? Edhe une kur beri gol shqiperia e shkula mamin duke e puth.....por sepse kshu ma thoshte instikti ,jo ndjesia per tu duk.
Fakti qe nga ne perjetohet ne forme te tille eshte e ditur....eshte hera jone e pare...e mbani mend heren e pare??? e ashtu eshte :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

E kush eshte ganiu qe himni qenka event kur e kendoj??
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Mir qe sna bekoj papa se do i merte ai meritat :D
haha e bukur! Ne fakt Sadiku u lut para ndeshjes, dhe ju pranu pra :p

 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

E ku qendron ekzibizionizmi ketu??? Edhe une kur beri gol shqiperia e shkula mamin duke e puth.....por sepse kshu ma thoshte instikti ,jo ndjesia per tu duk.
Fakti qe nga ne perjetohet ne forme te tille eshte e ditur....eshte hera jone e pare...e mbani mend heren e pare??? e ashtu eshte :)
Une merrja ne menyre direkte emocionet nga tr... pak shaka moj.monique :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

O Jana qenke pergjumesh, :p njeher kapesh me perqafimin e mamit tani s'na njeh Ghani de Biasi? :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Hahhahahhaha aaa quhet gani tani se dija kete kisha mbetur tek gianni une...... e paskim ber edhe gani bukur bukur.. ne fakt me pelqej edhe mua kur e kendoj :)
 

Fly

Larguar
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Kjo puna mamit keshtu shkon, dikuh puth te veten e dikush te tjetrit :p

Un psh timen se putha, per te tjera nuk prononcohem :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Une merrja ne menyre direkte emocionet nga tr... pak shaka moj.monique :)
Tashi ti do me bo gallate me ndjenjat tona....po na lej or dreq ta shijojme ket moment lol

Ganiu Ganiu....po nenshtetesine e mori dhe gjys shqipo u bo...ca do me shume nga jeta???

Amaro Luccano ska...maroi lol
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Tashi ti do me bo gallate me ndjenjat tona....po na lej or dreq ta shijojme ket moment lol

Ganiu Ganiu....po nenshtetesine e mori dhe gjys shqipo u bo...ca do me shume nga jeta???

Amaro Luccano ska...maroi lol
O cme late ketu hahhahhaha ganiun shqiptar se keni ber nga emri as nga himni por nga mentaliteti ... kthetrat tha hahhahhahaha klb taniii se duhet te bej ndonje gje me ngjajn numrat te gjithe 1-0 ... ncmcnc klb
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

te pelqeu e ty ai moment.....edhe une nga aty ku isha iu pergjigja me nje ole ...po sme degjoj hic dreqi :p
Wow cf bishe ishte :D.

Madje madje dhe kur i dha nje te shtyre portierit rumen lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Opaaaa Fieri! :D

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Me vrap tek mami :p... imagjinoni fjalet aty te veshi.. fitova o ma! :)
Ne jemi popull qe duam sduam bejm gjerat ndryshe nga bota ..na pelqen pak ezibicionizmi.

Ndersa ajo qe me cuditi mua mbrem ishte trajnieri yne... boboo e kemi bere si veten si tha ai: " i treguam kthetrat e shqiponjes romunve"...
Cun mamaje hesapi,te ishte ndonjera me nr 4 ateher ja vlen te vraposh ta besh te lumtur :D
 

sensuu

sweet
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Shyqyr une se pash ndeshjen se me kap zemra lol...por mu be qejfi kur e mora vesh :D
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Mergim Mavraj me shum emocione duke then ‪#‎Elhamdulilah‬ .

Falenderimi te takon ty Allah

 

MasteR

I'm offline
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

 
Top