Më mirë një gënjeshtër e ëmbël apo një e vërtet e hidhur??

Hope

◕‿◕
Gjithmone - Gjithmone..... me mire nje e vertete e hidhur.


Ps... Eshte e vertete qe sot njerezit ne pergjithesi kane filluar qe te besojne edhe genjeshtrat e tyre , lere me te te tjereve... duhet pranuar realiteti sado i hidhur qe te jete , qe te jesh edhe ne gjendje qe te ndash realitetin nga genjeshtra.

Dakord me ty, per ca duhen genjeshtrat sado te bukura jane, kur nje dite do meret vesh e verteta
Sa me heret aq me mire :)
 

Zana1

Braveheart
Dakord me ty, per ca duhen genjeshtrat sado te bukura jane, kur nje dite do meret vesh e verteta
Sa me heret aq me mire :)

Normale ... genjeshtrat per genjeshtaret dhe e kunderta. : )
 
The ugly truth.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Genjeshtra nuk duhet asnjehere ne fakt, Parimisht!
ama realisht... na genjehet mendja se ndonjehere mund te jete zgjidhja me e mire!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Varet,te gjithe jemi nga pak pjese e genjeshtrave te bardha.
Gjerat me rendesi dhe serioze duhet te mos i akumulojme as mbulojme.
Te thuhen sic jane,sepse ashtu duhet.
 
Top