• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Manchesteri është bërë për te Burdushi, po e mposht gjithkushi😂

Manchester United ka shijuar humbjen e radhës, kësaj here në “Old Traford”.

manchesteri-768x512.jpgDjajtë e Kuq janë mposhtur nga Burnley me rezultat 0-2 në ndeshjen e xhiros së 24-të të Premierligës, shkruan Indeksonline.


Golat për mysafirët i shënuan Wood në minutën e 39-të dhe Rodriguez në minutën e 56-të.

Pas humbjes, Manchesteri mbetet në pozitën e pestë me 34 pikë, gjashtë më pak se Chelsea dhe plotë 30 pikë prapa liderit, Liverpoolit. /IndeksOnline/
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Po mendoj
Sikur te zhvillohet nji ndeshje
Manchester United -- Apollonia e fierit
Sa del ??
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ore kam hall se e ben 2-2 apollonia
Se i paguan koço kokedhimi
100.000 leke shtese nese marin fitore ekipeve me fame
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une jam madrilen por M.United ka qene ekipi im i dyte i zemres. Me dhimbset qe ka ardhe ne kete gjendje te mjerueshme. Nuk la kush pa u be trener i ketij ekipi kaq te madh.
 
Top