• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me numra (10j3 m3 numr4)

Pershendetje..le te shkruajm pyetje dhe pergjigje me numra+shkronja
po filloje une i pari
p3r5h3nd37j3 ju duk37 3 v35h7!r3 kj0 10j3 0 p!p114
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

p3r5h3nd37j3, p0 35h73 ! c!k3 3 v37h7!r3... duh37 k0nc3ntr!m :D
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

3 q3llov3, :) t4n! 3 kup70v4 cf4r 5hkr0nj3 35h7 1... 101 :p
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

4h4h4h4 745h! k4m nj3 pr0p02!m,,5! 7hu4 73 kr!p70j un3 nj3 fj413 n3 md5 dh 7! 74 d3kryp705h n3 md5?
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

nuk 3 kup70v4 f0r7 m!r3 53 5! d0 3 kr!p7oj5h, p0 3 b3jm3 pr0v3 :)
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

kj0 35h73 fj41!4 3 (ryp7u4r n3 md5,p3r 74 d3kr!p7u4r fu7u n3 900913 3dh3 5hkru4j d3(ryp7 md5 k37u p05h7 p0 3 v3nd05 73 (ryp7u4r


=======> 54130467dbada0db05928a3792c09359
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

ku5h d0 n4 ! 83j nj3 k4f3 n94 ju 73 dy 4p0 d0 v!n! 74 p!m j45h7 :p
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

5! 73 du45h 3 d45hur m3q3 ju j3n! 2 f3mr4 p0 3 83j un3
4p0 k3n! nd0nj3 !d3 m3 73 m!r3?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

ju u 837 dy (4n4 74n! nj3r! 7h07 p0 7j37r! j0 . 5ju 1u7 ku5h p0 d0n! h4jd3n! :lool:
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

P!nkY h4jd3 d41!m v373 n3, nd05h74 n4 d31 nd0nj3 k4m4rj3r ! 8ukur :p
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

du 4ku110r3 p!nky 053 83j v3nd dh3 fu7u m0r3 v35h 4p0 j0, h4h4h4h
m4 k3 pr3m7u v373 k5hu q3 5k4m f4j f4r3
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h!h!h!h!h!h! 54 d45hk3 7! m0 (un! . !k 53 d0 d41 m3 5w337!3 m3 m!r3 90( y11
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

7ju p3r5h3nd35 m3 nj3 k3n9u un3 juv3 k3rk0n! n3 y0u7u83 k373 : d!r3 57r4!75 - 5u174n5 0f 5w!n9
 
Top