• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me numra (10j3 m3 numr4)

Pershendetje..le te shkruajm pyetje dhe pergjigje me numra+shkronja
po filloje une i pari
p3r5h3nd37j3 ju duk37 3 v35h7!r3 kj0 10j3 0 p!p114
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

p3r5h3nd37j3, p0 35h73 ! c!k3 3 v37h7!r3... duh37 k0nc3ntr!m :D
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

un3 j4m n94 7!r4n4 p0 ju n94 j3n!?
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4h4 nuk 73 7r390j, pl4s p0 d3sh3 :p
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

7! j3 4j0 q3 73 k3m! n9473rru 9j!7hm0n m3 7!r0n537 101 4p0 j0?
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

3 q3llov3, :) t4n! 3 kup70v4 cf4r 5hkr0nj3 35h7 1... 101 :p
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

4h4h4h4 745h! k4m nj3 pr0p02!m,,5! 7hu4 73 kr!p70j un3 nj3 fj413 n3 md5 dh 7! 74 d3kryp705h n3 md5?
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

nuk 3 kup70v4 f0r7 m!r3 53 5! d0 3 kr!p7oj5h, p0 3 b3jm3 pr0v3 :)
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

kj0 35h73 fj41!4 3 (ryp7u4r n3 md5,p3r 74 d3kr!p7u4r fu7u n3 900913 3dh3 5hkru4j d3(ryp7 md5 k37u p05h7 p0 3 v3nd05 73 (ryp7u4r


=======> 54130467dbada0db05928a3792c09359
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

ku5h d0 n4 ! 83j nj3 k4f3 n94 ju 73 dy 4p0 d0 v!n! 74 p!m j45h7 :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

s'k4 k4f3 f4r3,
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

5! 73 du45h 3 d45hur m3q3 ju j3n! 2 f3mr4 p0 3 83j un3
4p0 k3n! nd0nj3 !d3 m3 73 m!r3?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

ju u 837 dy (4n4 74n! nj3r! 7h07 p0 7j37r! j0 . 5ju 1u7 ku5h p0 d0n! h4jd3n! :lool:
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

un3 d0 v! p0 du4 dh3 4ku110r3 j3 d4k0r7 7! 20nju5h3?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

4ku110r3 5! 4j0 q3 73 p31q3n 7y 5k4
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

P!nkY h4jd3 d41!m v373 n3, nd05h74 n4 d31 nd0nj3 k4m4rj3r ! 8ukur :p
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

du 4ku110r3 p!nky 053 83j v3nd dh3 fu7u m0r3 v35h 4p0 j0, h4h4h4h
m4 k3 pr3m7u v373 k5hu q3 5k4m f4j f4r3
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h!h!h!h!h!h! 54 d45hk3 7! m0 (un! . !k 53 d0 d41 m3 5w337!3 m3 m!r3 90( y11
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

7ju p3r5h3nd35 m3 nj3 k3n9u un3 juv3 k3rk0n! n3 y0u7u83 k373 : d!r3 57r4!75 - 5u174n5 0f 5w!n9
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

! 1!k3 !7 :D
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

v373m un3 ju p3r5h3nd374 74 d!n! (4 pr!5n! k5hu 333
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

rr0f5h 7! rr0f5h... t4 d!m3 p3r 73 m!r3 :)
h3 m05 u m3rz!7 53 d0 73 m4rr!m 3dh3 7y.. p0r z9j!dh3 0 k4f3 0 4ku110r3, 73 dyj4 5k4 :D
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

d3r! n3 k373 m0m3n7 5k4m m4r3 45 nj3r3n 45 7j37r3n h4h4
! 9j!7h f4j! 35h7 ! p!nk!7
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

m1 m0r3t m3nt... h4h4h4h4h4h4h4....
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

50u1m!nd 5! 73 duk37 10j4 j4 v13n 4p0
n9j4n m3 (h!7 (h47?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

m1r, p0 5hum 3 v35h71r p3r mu4, m3z1 3 5hkru4/ f?41!n3 :(
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

50u1 h3 53 m350h35h :p
k3 73 dr3j53, 73 5j311 k0k3 dh!m8j3 kj0 10j4..
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

5m3 duk37 dh3 4q,p3rf!70n! q3 5hm!(4 nuk 5hkrun k37u 4h4h4h4
50u1! p0 7j4 fu5!m nj3 d!413k7 7!r0n5!5h 4h4h4
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4h4 m3 m350n! 3dh3 mu4 73 fl45 m3 d!413k7 :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4h4h, (4 7hu m3r j4hu, 3dh3 d!413k7 7!r0n5!5h k4m m4n9u7 un3, d0 m13n! k7u 73 kj0 10j4 p4574j.... n4 4(4ru7 n3rv47, nj314 7u p4 (4 k3n! 5hkruj7 ju q3 7k0pj0j 93rm47... h4h4h4...0 (u kn493m.. :D
 
Top