Liga e Kampionëve, zbulohen agjendat e Juventusit dhe Real Madridi

legjenda

Tetova
Juventus dhe Real Madrid do të mbërrijnë sot gjatë ditës në Cardiff, ku do të luhet finalja e Ligës së Kampionëve
Mediat italiane kanë zbuluar agjendën e Real Madridit dhe Juventusit, të cilat do të mbërrijnë sot gjatë ditës në Cardiff.

Massimiliano Allegri dhe Dani Alves do të shfaqet para gazetarëve në orën 17.15, derisa stërvitjen do ta mbajnë në ora 18:30, përcjell Express.

Kurse, Zinedine Zidane në konferencën për media do të del në ora 18:45, kurse stërvitjen në stadiumin ‘Millenium’ do ta mbajë në ora 19.30.

Finalja e Ligës së Kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Real Madridit do të zhvillohet më 3 qershor në Cardiff të Uellsit. /Express/
ddd_1496391137-4070720.jpg
http://www.gazetaexpress.com
 
Top