Kush eshte antistresi juaj?

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Jok në vende publike ore ? ec këtej nga Vlora dhe ikim në Pashaliman se andej është mirë për qitje ?
Atje esht kollaj se ska kokerr robi , vetem po doli na 1 oficer ushtrije i marum perpara
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Heshtja
 

Violinisti

Anëtar i ri
Vetem sexi
Ose pasi e kam ber nje cigare duke soditur me makine.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Kur mbaj dorën tek barku nuses dhe ndjej fëmijën tim që lëviz. Është antistresi im më i mirë .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Bisedat me miqte jane shume antistresuese per mua! :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Koheve te fundit eshte bere netflix. Aq antistress sa me keputi gjumi direkt ???
 
Top