• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush do e fitoj Mayweather-Pacquiao

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
£94k for Mayweather-Pacquiao ticket
23 April 2015 Updated 21:35

Mayweather-Pacquiao is one of the most anticipated fights of all time
Floyd Mayweather and Manny Pacquiao's fight sold out within minutes and tickets immediately appeared on websites for as much as £94,000 ($141,000).
Only 1,000 tickets were made available to the public for the fight on 2 May at the MGM Grand in Las Vegas.
The remaining 15,500 seats will go to fighters, sponsors and promoters.
The cheapest ticket for the bout cost £1,000 ($1,500), rising to about £5,000 ($7,500).
The contest between the two has been set since February, but a ticket contract was only finalised this week.

Ticketmaster's website stated no tickets were available only minutes after they went on sale
Tickets officially went on sale on Thursday at 20:00 BST on the MGM Grand's website and Ticketmaster. (external)
But within minutes they appeared on sites such as StubHub (external) - an online marketplace owned by eBay - with the cheapest priced at £3,511 ($5,270).
American Mayweather, 38, and Filipino Pacquiao, 36, are considered two of the best fighters of their generation and the bout, which has been in the pipeline for five years, is set to generate £162m ($250m).
Mayweather has won all 47 of his fights, 26 by knockout, while Pacquiao has a record of 57 wins, five losses and two draws.
 
Top