• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur eleganca e Milanos takon klasin tuaj” – Interi prezanton Christian Eriksenin 7 orë

Vajza

💕
Staf në FV.AL

Christian Eriksen e ka kompletuar zyrtarisht kalimin te Interi.


Mesfushori danez u larguar nga Tottenham Hotspuri, për të kaluar kështu te Nerazzurët në këtë afat kalimtar të janarit.


Eriksen u transferua te skuadra italiane nga Spurs për një shumë rreth 20 milionë eurosh, duke nënshkruar kontratë deri në vitin 2024.

Kontrata e mesfushorit ofanziv me Tottenhamit skadonte në fund të këtij sezoni, andaj këta të fundit u detyruan ta shisnin atë.

Ky është transferimi i tretë i Antonio Contes te Interi, pas Victor Moses dhe Ashley Young. /Telegrafi/
 
Top