Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Gjermania fiton Boterorin....
 
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

O ylli, kete qe ke postuar mund ta postosh tek tema, kush e fiton boterorin kete vit, tek kjo teme mund ti hapesh "bast" ndonje anetari tjeter, po me gjermanine nese je me te sigurisht, ose rezultatet e ndeshjeve sipas opinionit tend.
 
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

O ylli, kete qe ke postuar mund ta postosh tek tema, kush e fiton boterorin kete vit, tek kjo teme mund ti hapesh "bast" ndonje anetari tjeter, po me gjermanine nese je me te sigurisht, ose rezultatet e ndeshjeve sipas opinionit tend.

OK po e hap bastin me ty pra Gjermania e para
Dhe nje bast tjeter: Zvicra - Franca...fiton Zvicra 2 : 1
 
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

OK po e hap bastin me ty pra Gjermania e para
Dhe nje bast tjeter: Zvicra - Franca...fiton Zvicra 2 : 1

Tani bastet duhet qe te meren parasyshe, e une nuk mund te ve bast ne perballjen e frances me zvicren sepse jane te dyja kryesuese te grupit dhe rivalet i kane pothuajse insinjifikative. Megjithate opinioni im eshte qe fiton franca, e si per "bast" nese fiton zvicra, do te le nje postim jashte teme pa fshire :p, po fitova une, ti nuk do bezdisesh me gocat e forumit :p
 
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

Ca fitohet ketu nqs te del parashikimi? Nai fshese me korrent?
 
Titulli: Kupa e Botës , bastore e forumit virtual.

OK po e hap bastin me ty pra Gjermania e para
Dhe nje bast tjeter: Zvicra - Franca...fiton Zvicra 2 : 1

po per 2 gola per ch edhe ja ke qellu po per Francen jo ..

Para francaaaaaaaaaaaa
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 32.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 9 32.1%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 10.7%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 2 7.1%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 7.1%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 10.7%
Back
Top