• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Krijimet e muajit Shtator 2019

Krijimet e muajit Shtator 2019


  • Totali i votuesve
    22
  • Poll closed .

Jetmira

Antarë i Respektuar
ty te kan suprizuar mua me lan pa fryme .. si ka mundesi qe jan me kaq shpirt me ndjenja si ?????????
Kur i lexon ne komente thua sa ironik,kur lexon krijimet o sa te mire:D
Duhet te ndjekim shembullin e tyre,lejn shpirtin ne rreshta.
Jo si puna jone qe shkruajme sa me mbush faqen kot.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Edhe njehere ,ma theksoni kush ka fituar se spara besoj kollaj une:p:D
@Frank jalla cna bere qe te votuam?!:p

Urimet me te sinqerta per ty!
Urime edhe te tere krijuesve!
 

Passion

Banned
Land nuk e di si funksionon konkursi i letersise. :)

Mund t'ia zhvendosesh ne nje teme perkatese lutem.
:)

@land

Ne forumin virtual zhvillohet nje konkurs letersie c'do muaj,edhe krijimin tend mund t'ia dergosh admin Monique (ne mesazh privat)qe andministron kete konkurs.
Ato mbeten anonime,edhe shpallen ne Fv,ku antaret i lexojne,edhe sipas shijes se tyre i votojne ato. :)

Ne fund te muajit shpallet nje fitues . :)
Do te lutesha qe krijimtaria jote te mos jete e marre nga temat e tua te dikurshme te postuara diku,pasi nuk e lejon rregullorja. :)

Ne mirenjohje te falenderon
Passion!
 
Top