Kercejm bashke ?😁

Hiiii per te gjithe .🔥
Meqe pak qetesi kte moment ne pune me erdhi ne mendje te hap temen e radhes , kshu bejm pak zhurme se un kte gjumin letargjik se du hic .😁

Si mendoni tja fusim nje kercim ?!
Cdo lloj muzike qe ju pershtatet vetem kerceni se besoj jeni dakort me mua qe kercimi & sporti te mbushin trupin vetem me energji pozitive.😍

Nese Kjo teme ekziston mund ta bashkoni .:)

Kercim per te tereee ôre .🔥

Idea @Bastardo_Dentro dhe jashte dje te tema hugsit ku foli per levizje te bukura si saher 🤣

Kshuqe e ftoj ne kercim .:p Pa frike se nuk te kafshoj :p

 
i don't know that guy next to me in gif. 🤷‍♀️ S'kisha kohe me i be crop 😁
🙄🙄🙄
Sa per ftese: I am a lady not gentelman 😁 😁
Po ca lidhje ka kjo tani ? 😁
Ne kerrcim mund te ftosh kedo qe ndjehesh mire.
Ja psh un e bastardo real dim dhe e kemi cik pik te dobet tangon te dy ndaj e mora si shembull Por mund te ket kercim mes gocash , cun me cun etj etj .

Thjeshte teme argetuese. 😊
 
🙄🙄🙄

Po ca lidhje ka kjo tani ? 😁
Ne kerrcim mund te ftosh kedo qe ndjehesh mire.
Ja psh un e bastardo real dim dhe e kemi cik pik te dobet tangon te dy ndaj e mora si shembull Por mund te ket kercim mes gocash , cun me cun etj etj .

Thjeshte teme argetuese. 😊
Me 2 mendje e pata se thash mos tingello keq, por gjthss t'u pergjigja ne varesi te emrit qe kishe permend 🤣😁
 
Per temen ju thyfshin takat ose ju griste fustani…( femrave ) .ose ose ju rente kopsa ju meshkujve qe sjeni hic gjentelmena e ma keni len temen jetime 🫣🥴🙉
 
Jo mi jo se nuk e mundoj po shih e gaditja se si punon tag-u .😬🥴

emma-stone-emily-stone.gif
 
Jo ore , se nuk ja le telat e zemres ne dore une ... me ben marionete pastaj , filloj e çaloj ne zemer .. me rreh djathtas 😂
Po aty ne te djathe duhet te rreh agapi mou,dashurit e vecanta ne ate ane shkojne gjithnje ahhahahahahhahaha
 
Top