Kampionet e Shqiperise moren vetem nje barazim

Kampionet e Shqiperise moren vetem nje barazim 1-1 ne ndeshjen e vajtjes se Liges se Kampioneve.Kunder nje ekipi norvegjez ne gjendje mjaft te dobet,ky mund te quhet nje hap fals ne synimet e bardhebluve,sepse tashme me kete barazim me gola Stabaek mund ta kete me te lehte ne ndeshjen e kthimit ne Telenor Arena.Nje pjese e pare e dobet,ndersa pjesa e dyte shume me e mire,gjithsesi pas minutes 60' tanet vuajten prestingun norvegjez dhe nuk dolen ne loje.Ndeshja e kthimit ne 21 Korrik ne Norvegji.

Po sikur te ndahen barazim edhe ne ndeshjen e kthimit cfare ndodh?? Behet me penallti apo cfare..??

auuu te dobt mar ishin kta KF Tirana ne vend vet ska mujt me mujt
very weak

nese mbesin edhe ne ndeshjen e kthimit me rezulltat 1-1 at'her vazhdojn edhe 30 min 15 min pjes par 15 pjes 2t kto jon vazhdime shtes nese mbet aj rezulltat pasi perfundojn kto min shtes at'her shkojn ne penallti , por nese mbesin 0-0 at'her tirana bjen nuk kualifikohet por nese mbesin 2-2 at'her tirana drejtperdrejt kualifikohet :p :D