• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

,Juve, thuajse e kualifikuar. PSG, hap pozitiv

cent

...Lontano
Juventus është shumë pranë kualifikimit për në çerekfinalet e Champions League, pasi ka fituar ndeshjen e parë në Skoci, përballë Celtic, me rezultatin 0-3.

15ox7p4.jpg

Duket e pabesueshme, por bardhezinjtë konfirmojnë formën e tyre të mirë edhe në kupat e Europës, duke fituar një ndeshje, e cila i çon të qetë në takimin e kthimit në “Juventus Stadium”.

Matri zhbllokon ndeshjen që në minutën e 3-të, ndërkohë që golat e tjerë shënohen në 45 minutat e dyta. Mes lojës së nervave dhe tensionit, bardhezinjtë e Kontes shfrytëzojnë maksimalisht gabimet e kundërshtarëve.

Markizio dhe më pas Vucinic kompletojnë rezultatin 0-3, duke bërë të heshtin mbi 60 mijë tifozët e pranishëm në “Celtic Park”.

Edhe në takimin tjetër, Paris SG ka arritur të fitojë përballë Valencias në “Mestalla” me rezultatin 1-2. Laveci e më pas Pastore, që në 45 minutat e para, vulosën gjithçka, por pjesa e dytë nuk ka rezultuar shumë e qetë për francezët.

Në fund, jo vetëm që pësojnë një gol, por mbeten edhe me 10 lojtarë, pasi Ibrahimovic del me kartonin e kuq, duke humbur në këtë mënyrë ndeshjen e kthimit, të cilat do të zhvillohen për të dyja këto çifte më 5 mars. /BeratiLive
 
Top