Ja nje puthje e sinqert...

Pe: Ja nje puthje e sinqert...

Sa te lezecem :) Sa u gezua vogelushi pale, me guximin qe mori vogelushja :puthje:
 
Pe: Ja nje puthje e sinqert...

Sa te bukur kta :) :) zemra mal ju be cunit :p :p po kjo vajza paska goxha guxim ishalla ta ket kte guxim dhe kur te rritet LOL LOL
 
Stu duk e tille? ?
 
Sa i beson e ti :p
 
Teddy Bear Hug GIF
 
Nje puthje e sinqerte per @Hope ( tu me manques ma chérie j’espère que tout ce passe bien e te te rilexoj sa me shpejt ? )
Dhe halla @Arfenilla I Miss you ?
Ju dua girls ??
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top