• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Interesante:Ora Boterore e statistikave

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Ky eshte nje website qe e kisha postuar edhe heren e kaluar,shpresoj te mos jete postuar tani!Ky web tregon te dhena statistikore te mahniteshme...ja vlen ta shikoni

Poodwaddle Earth Clock
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Kjo eshte nje nder faqet me interesante ne bote :)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Kliko siper, s'eshte e veshtire. Veshtiresia tjeter per ty qendron se eshte ne anglisht :lexim:
Mbase kam ndonje afer qe e han anglishten me shume se une...:p :p :p :p Sdq nuk me hapet...
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Mbase kam ndonje afer qe e han anglishten me shume se une...:p :p :p :p Sdq nuk me hapet...
cudi sepse tek une hapet pa problem,po hajt provoje Indexin e kesaj faqeje

POODWADDLE

P.S.Nese nuk hapet prape,nderroje Pc-ne :haha: :haha: :p
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
cudi sepse tek une hapet pa problem,po hajt provoje Indexin e kesaj faqeje

POODWADDLE

P.S.Nese nuk hapet prape,nderroje Pc-ne :haha: :haha: :p

Kjo mu hap,por po pres te vijne e te me perkthejne çfare eshte shkruar..:D :D :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
6.600.000 incidenca kancerit :(
36.600.000 incidenca malnutricionit:(

per te ardhur keq

bv fcbez
 

The End

I dashuruar ne Fv
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

Mendova qe eshte ndonje gje per statistika te webave por qenka per ora
 

JoJo

.....
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

Mendova qe eshte ndonje gje per statistika te webave por qenka per ora
Jo vetem per ora !! Shikoje mire, ka vertete gjera interesante dhe te pagjindshme ne faqe te tjera !! ;)
 

The End

I dashuruar ne Fv
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

Jo vetem per ora !! Shikoje mire, ka vertete gjera interesante dhe te pagjindshme ne faqe te tjera !! ;)
Po e pash qe eshte per ora por ne shikim te par mu duk ashtu
 

korado

President
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

Nuk kisha pare ndonjehere,eshte gjeja me interesante qe kam pare ndonjehere.
 

korado

President
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

WOW,ka filluar numerimi mbrapa per krishtlindjet.............................
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

Shume faqe e bukur.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

te jete valle ne kohe reale se jepka info per gjithcka
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

Shume interesante si faqe.

Humbje nukleare ne ton 9, 379 (WOW)
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

te jete valle ne kohe reale se jepka info per gjithcka
Normale qe eshte ne baza te pergjithshme dhe numrat jane te perafert bazuar ne llogaritjet e statistikave te ndryshme... E verteta mund te jete vetem me e hidhur :(
 

AjSi

...
Wow shifrat ndryshonin ne moment sic duket jane ne kohe reale...

Incidence of HIV infection 3.881.419 :(
 

Mr-Bledi

♥ House Music
Titulli: Interesante:Ora Boterore e statistikave

sapo e hengri njeri kancerin :D shpresoj te mos jem une :D

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

interesante ver8
kjo 3gon qe e paskam oren fix
hhhh
ahhaha o evi3 nderro oren e pc e do shofesh se do nderrohet edhe ajo atje! se edhe un e vura re kete gje dhe me beri kurioz ta provoja!
 

El'Mejor

Daja
Pe: Interesante:Ora Boterore e statistikave

E bukur , por te ben pak nostalgjik...:( dhe e frikshme do thoja ..
 
Top