Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, ja çiftet çerekfinaliste

legjenda

Tetova
ثshtë hedhur shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve.
Janë mësuar çiftet e fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ku ndeshja kryesore do të zhvillohet ndërmjet Barcelonës dhe Atletico Madrid.

Ndeshje tjetër mjaft interesante do të jetë edhe ajo ndërmjet PSG dhe Manchester Cityt.

Takime më të lehta pritet të jenë ato ndërmjet Bayern Munichut dhe Benficas, si dhe Wolfsburgut e Real Madridit. /Express
lk_1458300087-4074970.png
 
Top