• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

GP Australia, Stoner ne Pole Position

elbruna

Anëtar i Respektuar
Pole Position per Casey Stoner ne MotoGP per cmimin e Madh te Australise.

Piloti dominoi kualifikueset me kohen 1'30"341 duke lene pas Valentino Rossi. Kampioni i botes ne drejtimin e Yamaha-s e ndali kronometrin ne kohen 1'30"391 dhe te dielen do te niset nga vendi i dyte.

Honda Repsol e spanjollit Dani Pedrosa (1'31"070) kompleton treshen e pare.

Spanjolli tjeter Jorge Lorenzo, shok skuadre i Rossi-it ka marre kohen e katert me te mire, ndersa pas tij eshte Yamaha Tech 3 e amerikanit Colin Edwards (1'31"096).
TCH
 

El'Mejor

Daja
Ja te shofim icik rossin qe ka shajtur ducatin qe sbejne frenat ...


:djalle:
 
Top