Goditje, drejtë e në kokë

Vvetoni

Antarë i Respektuar
Shikojeni këtë video nga fillimi dëri në fund, dhe do të vdisni së qeshuri ... Goditjet e penalltive nuk përfundojnë si duhet :D

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Autogoli shqiperise ishte me fantastiku..lol
 
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

A e shikuat videon? Keni humbur mundësi të mira për të qeshur. Be+
 
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

A e shikuat videon? Keni humbur mundësi të mira për të qeshur. Be+

Une e pash sonte me heret ne nje portal. Kom qesh me lot. Lol
 
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Te qeshet ty?

Ti lyp :sharr:

Ndeshja dhe loja skish te share....ata tifozat qe u futen ne fushe e menderosen ca...po autogoli i vuri kapak.
Une ne fakt gol po lypja...sdi cte thote mendja tyja
 
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Ndeshja dhe loja skish te share....ata tifozat qe u futen ne fushe e menderosen ca...po autogoli i vuri kapak.
Une ne fakt gol po lypja...sdi cte thote mendja tyja

Mua me thote mendja qe kombetaren e percjellim me municione te shumta. Dhe kur ti qesh me fatekeqesine tone... vjen ne shprehje ajo sharra. :p

Kur u fut edhe i treti ne fushe, thash do te futet i gjithe stadiumi. U kry me aq shyqyr.
 
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Jo mo jo se shaj kombetaren une....po tashi meqe s'qajme dot a ja fusim i te qeshme eshte ajo shprehja
Hajt se dite ma te mira do vijne....kshu me te nigjume e kom
 
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Qe thua ti.. prap me mire autogol se te shenonte ai mbiemrin Okaka :D

Me t'bo ai gol eshte si me te ashtu arusha.
 
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Gjynah i ziu ..u gezua shume se kujtoi se e beri vertet

Leshte e pilos kish bere qirosi lol
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top