Fjala që ju pëlqen më shumë?

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Te adhuroj...kjo me pelqen me shum
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Shqiperi :)
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
V.I.P
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Sinqeritet!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Fjala që ju pëlqen më shumë?

respekt............
 

GLOOM

Catch me if you can...
Re: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Fjala eshte menyra per te interpretuar ose shfaq disa ''emocione'',cdo fjale me pelqen mjafton te jete ne momentin e pershtatshem...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Ndienje......
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Durim......
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Fisnik/e ....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Flm,te lutem...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Zogu.......
 

Lion1

Anëtar i ri
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

fjala qe me ka pelqyer dhe me pelqen me shume esht e

Shpirt por vetem kur ma thote dikush me gjithe force e zemer atehere humbas fare fare
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Boo se di (dmth nuk me vjen ndermend :p)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

i cmendur , budalla :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Mace......
 

El'Mejor

Daja
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

hAHAHAHHA sa teme e lezetshme ...
Kur ta gjej morena do e gjej edhe une ...:D
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Ich Libe Dich

Schatz
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Mistrece,..:p:p
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Magjar.... :p
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Ta haj syrin , zemren , vdes per keto mbaroj fare .
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Mirëmëngjesi
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Kur shkoj ke komshija dhe maroj fare kur i them .

Hape deren se kam ardh per te lujt xing
 
Redaktimi i fundit:

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Tu befsha kurban...
Te marsha te ligat..
(E ti them e te mi thon)
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Titulli: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Nanush :D (A)
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Fjala që ju pëlqen më shumë?

Te mart e mira, te hengert mortja :D
 
Top