Do pranonit te beheshit gruaja e trete ose e katert ???

Pikerisht,disa meshkuj perdorin fene me plotesu egot e tyre mashkullore:)

Meshkujt e plotesojne njesoj dhe pa fe po te jete nevoja. Por tema e meshkujve eshte tjeter ketu fliter per grate nese do peanonin te ishin ne radhen e grave...
 
Titulli: Do pranonit te beheshit gruaja e trete ose e katert ???Jo ja kepus koken motrave ta bejne kete gje.Ato skane pse te jene nuset zevendesuese te asnjerit.
🤣🤣🤣 heu bre shqipe 🤣🤣🤣
 
Po dhe ndoshta, por ti kisha të gjitha pasurit e mundshme, pershembull nje jacht 🛥️ ne dispozicion, një shtepi ne mal , nje ne qytet , një jet 🛩️ privat per te shetitur… e kshu dmth, vetem kështu ndoshta do pranoja.
 
Po dhe ndoshta, por ti kisha të gjitha pasurit e mundshme, pershembull nje jacht 🛥️ ne dispozicion, një shtepi ne mal , nje ne qytet , një jet 🛩️ privat per te shetitur… e kshu dmth, vetem kështu ndoshta do pranoja.
Ec e bleju te katrave keto 😜
 
Personalisht JO.

Ama mendoj se ata qe "dating" burrat e martuar dhe pranojne te jene te dashuroja jo ligjore s]'do e kishin problem.
 
Ore mire grate qe po pranojne po ai burri si ja ben me 4 kur nje te del per hundesh??
 
Jo po e 5 - sta . 😂

Ps.. Gruaja e askujt sepse nuk besoj ne martese … a dirty business . Lol
E paska than darling mendimin tim .🐝😍😝
Nuk pranoj te jem e para me nje burre qe nuk te sheh as si grua por si *bezdi* e jo me te jem e 4/5.🤣
 
E paska than darling mendimin tim .🐝😍😝
Nuk pranoj te jem e para me nje burre qe nuk te sheh as si grua por si *bezdi* e jo me te jem e 4/5.🤣

Eshte ceshtje mentaliteti 🐝 sidomos k’to te Ballkanit dhe Europes qe e vuajne martesen ne palce ne pergjithesi .

Ne k’to pushimet qe isha tani .. kishte goxha nga ballkani dhe Europa si per cudi …dicka qe as nuk e preferoj se gruan per dore dhe k’tej ti hapin syte sikur nuk kane pare ndonjehere femer me sy … dhe sa mos ti kishin me vete te afroheshin per te te folur .. si te uritur .
 
Tha njani: A ma mir gruja e dyte e Hasanit a femra e 10-te e Hysenit
 
Nuk e di qe ka ndonje mashkull qe po te kishte mundesit qe nuk do te bente 4 shtepi rend🤣 Perjashtim bejne vetem ata qe nuk jane te zot as per nje grua😅
 
Eksperte te midhjes dhe peshkut te gjithe 🤣
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top