• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dita e Zlatanit, suedezi mbërrin në Milano, nesër prezantimi

Vinjol

Status offline...... KÇK
Zlatan Ibrahimovic ka zbarkuar në Milano nga Stokholmi, ku u prit nga tifozët kuqezinj dhe drejtori i Milanit, Zvonimir Boban.


38-vjeçari do t’u nënshtrohet testeve mjekësore gjatë ditës, ndërsa të premten në mbrëmje do të prezantohet si lojtar i Milanit.

Mediet italiane kanë raortuar se do të marrë 3.5 milionë euro në sezon te klubi e Serisë A, pas transferimit si lojtar i lirë.

Gjiganti suedez e ka veshur fanellën e Milanit nga vitit 2010 deri më 2012, duke i shënuar 56 gola në 85 paraqitje.


1577993886733.png
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Si duket Milani e ka vendose me ba nje klub te pensionistave :unsure:
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ne zonen e 16 metershit ta can rrjeten ky
Me bredh ska fuqi me v.k
Po ka karakter te forte ju berrtet lojtareve sikur ti kishte femijet e tij .
 
Top