Dashuria apo karriera ?

Titulli: Dashuria apo karriera ?

:lov:lovAndej nga ju shitet naj gjo??/
Amon tu bofsha kurban shif ke tregu cam, po u shit dicka mthuj e mu :D

Ta them por tek une s'ka treg cam...ka vetem treg te gjelbert, treg kafshesh dhe treg automjetesh hahahhahah
 
Titulli: Dashuria apo karriera ?

sigurisht qe.... :kis: pa buke, pa uje, pa raki, pa cinare, pa hashash, pa gjume, pa pune... por jo pa TY! :shkul:
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Dashuria apo karriera ?

karriera....edhe kjo nje lloj dashurie eshte
 
Titulli: Dashuria apo karriera ?

Në ktë fazë të jetës do zgjidhja karrierën, meqë s'paska opsion 'të dyja'.
 
Titulli: Dashuria apo karriera ?

Hahaha Karrjera që kam une bën çdo Tem po thuaj se të pa përshtatshme për mua,,por edhe un në ktë mosh do zgjidhja karrjerën!

Zana si e do kafen?
 
Titulli: Dashuria apo karriera ?

I'M
Skam dashur shum nga kjo Jet, vetem te gjeja Dashurine e Vertete - Askush nuk e gjeti ate qe kerkoi, prandaj mos enderro shume por merr ate qe te gjendet afer dhe te mbeshtet....


Ceshte ajo e vertet dhe e pavertet? Gjej dikend ku gjen rehati dhe qetësi shpirti, ska nevoj të njohesh cdo njeri.


Normalisht të shkojn dyjat është më mirë, por është diqka e rrallë që ndodh.
 
Back
Top