Cila nga keto kengetare ju duket me e bukur:ENI KOCI,ORINDA HUTA,DAFINA ZEQIRI,PONI??

El'Mejor

Daja
Une kte preferoj :D


Orinda_Huta.jpg
 

CannibaL

The Wisher .
Ja Kjo Ketu Eshte Dafina Zeqiri : Kjo te Qet ne Kuk Edhe Knon Gjat Kohes :p hahha 2vmenx2.jpg
 

Attachments

  • 2vmenx2.jpg
    2vmenx2.jpg
    15.3 KB · Shikime: 0
Last edited by a moderator:

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Dmth po cilesojme kengetaret per bukuri?

Personalisht kengetare si quaj... Femra te bukura? Ok, i quajme ashtu dhe pastaj flasim per konkurs bukurie. Eeee... Kur do dali njehere nje kengetare qe ta cilesojme nga zeri? Po nuk mundemi, se vetem veshjet shikojme, shumicen e rasteve pa veshje... lol
 

CannibaL

The Wisher .
KarameleZana :
Dmth po cilesojme kengetaret per bukuri?

Personalisht kengetare si quaj... Femra te bukura? Ok, i quajme ashtu dhe pastaj flasim per konkurs bukurie. Eeee... Kur do dali njehere nje kengetare qe ta cilesojme nga zeri? Po nuk mundemi, se vetem veshjet shikojme, shumicen e rasteve pa veshje... lol

Me fol te drejten un me shum i ndegjoj kshtu ne Radio apo Ne Studio apo diqka tjeter se me i pa se gjith i shof gjysem te zhveshur dhe sme pelqen kjo se kjo nuk e tregon Veten si Kengetare mirpo zdua ta them ketu , Mirpo Poni me pelqen Zeri i saj sepse ka nje Melodi te Bukur :D
 

CannibaL

The Wisher .
KarameleZana :
Pse? Ke turp me fol hapur? Ke frike se kane vene ndonje spiun keto edhe te vijne te kepusin veshin...?

Jo po Tema nuk asht Asisoji dhe nuk Dua te shprehem , Mirpo me heret Miss kosova ka Ber ankes per Kengetaret qe dalin zhveshur dhe i ka kritikuar sepse Ato duhet te shfaqen Si kengetare Dhe jo me teper e kom lexu ne Gazet .


Poni, cka... Kendon kenge jugu prandaj me pelqen

E dua edhe un Ponin Shum :D
 

El'Mejor

Daja
Dmth po cilesojme kengetaret per bukuri?

Personalisht kengetare si quaj... Femra te bukura? Ok, i quajme ashtu dhe pastaj flasim per konkurs bukurie. Eeee... Kur do dali njehere nje kengetare qe ta cilesojme nga zeri? Po nuk mundemi, se vetem veshjet shikojme, shumicen e rasteve pa veshje... lol
Pse kjo orinda huta ka edhe ze edhe bukuri , se kam takuar live se do e propozoja kte une ;)
 

coza_nostra

Antarë i ri
Titulli: Cila nga keto kengetare ju duket me e bukur:ENI KOCI,ORINDA HUTA,DAFINA ZEQI

ENI KOCI nrmmm...eshte superfemer.....i love her......:puthdore:
 

Bambolita

Reborn!!!
Titulli: Cila nga keto kengetare ju duket me e bukur:ENI KOCI,ORINDA HUTA,DAFINA ZEQI

orinda huta :)
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Cila nga keto kengetare ju duket me e bukur:ENI KOCI,ORINDA HUTA,DAFINA ZEQI

ciljeta .

zajmina
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Cila nga keto kengetare ju duket me e bukur:ENI KOCI,ORINDA HUTA,DAFINA ZEQI

Me operacione si puna Orindes ,Dafines & Enit behemi yje te gjithe..anyway orinda me duket me e embel
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Cila nga keto kengetare ju duket me e bukur:ENI KOCI,ORINDA HUTA,DAFINA ZEQI

Me operacione si puna Orindes ,Dafines & Enit behemi yje te gjithe..anyway orinda me duket me e embel

me too:):)
 
Top