"Cfare komplimenti morret, dhe cfare komplimenti dhate!"

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Kur te kap frymezimi, hapi deren thone!

Ja keshtu dhe une sot. E paskam kapur me tema te reja(nqs nuk egziston si teme normal,Lol)


Cfare komplimenti morret sot, qe "it made your day". Ju ka lumturu moooooo.....sa s'ka!:giggle::love:

compliment.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
"Je i drejt, nuk aktron, cdo here t'kam njoft te tille. Ua thua ne fytyre, u pelqeu apo jo". (Nje koleg i punes)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Ju lutem stafi ndryshojeni pak temen. Se paska kaluar koha e redaktimit 🙄
" Cfare komplimenti morret dhe cfare komplimenti dhate!"

se ndonjeri qe nuk ka marre asnje gjate dites, te pakten te shkruajne cfare kane dhene! 🤣🤣🤣
 

Aleks30

Antarë i Respektuar
Ju lutem stafi ndryshojeni pak temen. Se paska kaluar koha e redaktimit 🙄
" Cfare komplimenti morret dhe cfare komplimenti dhate!"

se ndonjeri qe nuk ka marre asnje gjate dites, te pakten te shkruajne cfare kane dhene! 🤣🤣🤣
Po ti cfare mire sot?!🤣🤣🤔
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Ca me bere kureshtar tani. Me thuaj ate qe te beri me shume pershtypje
🙃🤣
Pershtypje me bene te gjitha por ajo qe me pelqeu me shume ishte nga 1 koleg me i vjeter se une ne zyre. (ne fakt dita pare sot ku u prezantuam) Kishte pare 1 projekt timin(ua kish treguar drejtori😅) dhe tha: Ishte nivel tjeter. Nuk para gjen ne Shqiperi projektim me zberthim aq filozofik per cdo element te dizajnit!
It made my day, sepse kuptova qe egzistonte fryma pozitive mes kolegesh 😊
 

Aleks30

Antarë i Respektuar
Pershtypje me bene te gjitha por ajo qe me pelqeu me shume ishte nga 1 koleg me i vjeter se une ne zyre. (ne fakt dita pare sot ku u prezantuam) Kishte pare 1 projekt timin(ua kish treguar drejtori😅) dhe tha: Ishte nivel tjeter. Nuk para gjen ne Shqiperi projektim me zberthim aq filozofik per cdo element te dizajnit!
It made my day, sepse kuptova qe egzistonte fryma pozitive mes kolegesh 😊
Sja kam idene se cfare eshte por komplimente
 
Top