Cfare eshte SHTETI?

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Shkrimi ka analizë të saktë ( autori për mendimin tim ështe anslist) këtë e e then serjozisht.

Ta thashe edhe me pare i nderuar, shpjegimin qe ka dhene autori i temes gjendet edhe ne cdo tjeter fjalore te thjeshte...
 

Baboon

12... forget about it!
Stafit i jam kontaktuar ketu e nje ore...
Po te lexosh postimet e mesiperme do shikosh se pa te drejte anetarja @Marla me quan jashte teme...
Pas andej nuk jam fajtor une per ironine qe i perket...
Kur zgjedh të komentoj dhe sidomos të replikoj lexoj njëherë përpara. Prandaj edhe e zgjata. Nuk jom as gjykats as zgjidh gjë, ama di të them që ti e more mbrapsht orientimin.
Kaq.
Gjuha pastaj që perdore (nuk e kisha pa) më bone të bohem prishman që të citova.
 

gues-t

Barnaba
Edhe dicka tjeter: keni prezence edhe ne stafin e ca forumeve te tjere. Por ate qe permenda eshte shembull qe e keni teresisht nen kontroll.
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Kur zgjedh të komentoj dhe sidomos të replikoj lexoj njëherë përpara. Prandaj edhe e zgjata. Nuk jom as gjykats as zgjidh gjë, ama di të them që ti e more mbrapsht orientimin.
Kaq.
Gjuha pastaj që perdore (nuk e kisha pa) më bone të bohem prishman që të citova.

Ama i bukur qe je!
Njehere di te lexosh e pastaj harron alfabetin!...
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Rrasjani BAN sa kryt atyne qe perdorin fjale ofenduese. Ska rahmet as per agjentet grek xd
 

Lindii

Antarë i Respektuar
Ndihmë nëse është e mundur, nje takim me autorin e shkrimit para zgjedhjeve politike :- si mundet ?
 
Top