Çfarë do ju bënte, që mos të fillonit kurr nje histori dashurie?

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Te them qe sdo e nisja per nje mosperputhje karakteri edhe e pranoj por pasi e kam njoh?,dmth i kemi bere ca kilometra bashke se ndryshe nuk njihet
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Çfarë do ju bënte, që mos të fillonit kurr nje histori dashurie?

1. Diferenca e moshes
2. Mos tërheqja fizike.
3. Distanca
4. Xhelozia
5. Gjendja ekonomike
6. Mos përputhje karakteri.


.... Diskutim të mbar :)
6'shta.
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
1. Diferenca e moshes: se di... spara mka ndodh. Maximumi kan qen 2 vjet ne te vegjel ?

2. Mos tërheqja fizike: kjo eshte nga pikat kryesore lol

3. Distanca: varet. Pjo.

4. Xhelozia: kjo po e po... por jo vetem. Nuk e dua nje person qe me merr frymarjen por as nje qe sdo me dit ku je si je ca po bon.

5. Gjendja ekonomike: se kam pas ndonjehere problem... por me siguri di qe sdo duroja prezencen e dikujt qe nuk do te punoj ose qe ankohet perdit 'pse punon'. Si tip qe kam, punoj si kafsh kur jam e detyruar dhe me buzqeshje ne goj. Nuk i kerkoj ndihm asnjeriut.

6. Mos përputhje karakteri: ne vend te pare kjo. Mund te duroj dhe ta vuaj nese dashurohem padashje por vjen dita qe them stop.
 

Bukowski

Gjumash
Pika 1 me hapi nje debat te fort me veten deri sa bera pakt me djallin, nese problemin e ndieja une dhe jo pala tjeter pse duhet te jet problemi im? :unsure:
 

MasteR

I'm offline
6 kjo ka shume rendesi ne nje mardhenie per mua ✌
 
Top