Cfarë bleve për herë të fundit?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
E mire qe ma kujtove te bej nje leng selinoje tani 🤣
E kam bere edhe une nje detox me leng selinoje per nja 10 dite, mgjes per mgjes ne stomak bosh. Sa mire qe ndihesha, plot energji dhe e lehte ne trup. Do ta bej prape se shpejti. 🙂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
1 liber tek bukinisti 😊 mezi pres tma sjellin neser
 

Katil

Antarë i Respektuar
Euro
 
Top