• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Bota e femrës.

Endrra

VIP
Sjam artiste enderr e bukur merrem me nr... e shume po shume larg atyre qe i japin nr fitues te perqafoj 😍
Mos me kundershto kur kam te drejte .. je artiste .
profesjoni me shpirtin jane dy gjera qe njera se perjashton tj 😘
Por profesjoni qe ke te ndihmon tu japesh strukture mendimeve .. edhe kete e shoh..
Do thusdh ti nga e di 🤔
Ja te te le me pyetje ne koke tani 😂😂😘
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Mos me kundershto kur kam te drejte .. je artiste .
profesjoni me shpirtin jane dy gjera qe njera se perjashton tj 😘
Por profesjoni qe ke te ndihmon tu japesh strukture mendimeve .. edhe kete e shoh..
Do thusdh ti nga e di 🤔
Ja te te le me pyetje ne koke tani 😂😂😘
Ja nje copez e botes se femeres.. te qenit kurjoz,te lenit te hamendesosh, te pasurit te drejte,mospranimi i kundershtimeve ..

Ps. Enderr dikure une e ti kemi qene cift .. 😘😘😘😘
 
Top