• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bomberi i ri shqiptar firmos kontratën e parë profesionale me Chelsea-n

Hera

Βιβλίο φάγος
ZYRTARE/ Bomberi i ri shqiptar firmos kontratën e parë profesionale me Chelsea-n
|
Rtyurtyry


ANGLI
Sulmuesi i ri shqiptar Armando Broja ka firmosur kontratën e parë profesionale me Chelsea-n. Vetëm 18 vjeç pasi ra në sy të të gjitha ekipeve zinxhir të londinezëve duke filluar nga ekipet e moshës së vogël deri në u-23.


Trajneri i ri Frank Lampard ka vendosur të rrezikojë këtë sezon duke i besuar të rinjve si Fikayo Tomori, Reece James, Mason Mount, Tammy Abraham, Hudson- Oddoi etj. Me këtë taktikë ish- mesfushori i Chelsea po i jep hapësirë të rinjve dhe një prej tyre mund të jetë dhe 18- vjeçari.

Ky është një lajm i mirë për Shqipërinë pasi 18- vjeçari është pjesë kuqezinjve u-19 dhe shumë shpejt mund të bëhet edhe pjesë e kombëtares A. Ndër të tjera në Instagram ai shkruan se ”Shumë i lumtur që kam nënshkruar kontratën time profesionale me Chelsea Fc. Faleminderit prindërve dhe familjes time që gjithmonë më kanë përkrahur dhe që nuk do të isha këtu pa to”.(BalkanWeb)
 
Top