A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
A do te dashuroheshit me nje prostitute ??​

Sic e dini dhe ju te dashur Antare shume femra Shqiptare kane perfunduar ne semaforet e Greqise dhe Italise qofte me deshiren e tyre apo qofte me dhune. Ne rast se do te njiheshit me nje prostitute, qofte gjate kohes qe ajo ushtronte shitjen e trupit, apo qofte pasi ajo eshte shkeputur nga ajo pune, do te mundnit te binit ne dashuri me te deri ne ate pike sa ta benit nenen e femijes tuaj?? Pra do te kapercenit mentalitetin e tmerrshem qe i gjykon dhe te krijonit familje me te?? Ne rast se po si do te silleshit me shoqerine apo fisin tuaj qe nuk mund ta suportoje dhe ju shmanget per te mos ju takuar?? Dhe do tju lutesha te ishit sa me te sinqerte SEPSE SHQIPTARET DHE SHUMIC E DJEMVE QE JAN KETU NE FV VETEM PSE KA PAS NJE TE DSHURE NUK E MARIN PER NUSE OSE NESE NUK ESHTE E VIRGJERE PALE TE IMAGJINOJ TE MERNI PER NUSE OSE TE BEHETE NENA E FEMIVE TUAJ NJE ISH PROSTITUTE :D


LOL LOL LOL LOL LOL LOL Po ju bukuroshet e fv do tu lidhishit me nje ZHIGOLO ?? Qe se kom digju donje her ket fjal LOL LOL
Ta beni patnerin tuaj babin e femis tuaj ? LOL
 

Attachments

 • prostitute_1.jpg
  prostitute_1.jpg
  6.6 KB · Shikime: 44
 • normal_prostitute210807.jpg
  normal_prostitute210807.jpg
  35.2 KB · Shikime: 28
 • 1prostitute.jpg
  1prostitute.jpg
  26.5 KB · Shikime: 31
Redaktimi i fundit:

angel boy

cun i veshtire
joo nuk e besoj..o zot pastaj ti binte te fiket mamit kur tja coja ne shtepi hahahah
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Nuk e di jam betuar qe te mos them KURRE se jeta ka shume te papritura....plus qe shume nga keto femra jane njerez shume te mire....
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Gjall ne bote jooooooooooooooooo.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
JO assesesi - te beje me dore nga une tere rrethi aman...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Kurre mos thuaj kurre !!!:bum
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Urdhero dhe cfare do me thon Zhigolo moj se kom digju donje her ?? Mos jan ato meshkujte qe bejne STRIP TRIP LOL LOL LOL

ah sa e mir qe je ti..........flm yllo!
info shtes:zhigolo-mashkull qe shkon me nje femer ne kembim te parave(e anasjellta e prostitutes):brrr

Jo sdo tu dashuroja kurr me nje te till......:)
 

baby-angel

Thpilt
A do te dashuroheshit me nje prostitute ??​

Sic e dini dhe ju te dashur Antare shume femra Shqiptare kane perfunduar ne semaforet e Greqise dhe Italise qofte me deshiren e tyre apo qofte me dhune. Ne rast se do te njiheshit me nje prostitute, qofte gjate kohes qe ajo ushtronte shitjen e trupit, apo qofte pasi ajo eshte shkeputur nga ajo pune, do te mundnit te binit ne dashuri me te deri ne ate pike sa ta benit nenen e femijes tuaj?? Pra do te kapercenit mentalitetin e tmerrshem qe i gjykon dhe te krijonit familje me te?? Ne rast se po si do te silleshit me shoqerine apo fisin tuaj qe nuk mund ta suportoje dhe ju shmanget per te mos ju takuar?? Dhe do tju lutesha te ishit sa me te sinqerte SEPSE SHQIPTARET DHE SHUMIC E DJEMVE QE JAN KETU NE FV VETEM PSE KA PAS NJE TE DSHURE NUK E MARIN PER NUSE OSE NESE NUK ESHTE E VIRGJERE PALE TE IMAGJINOJ TE MERNI PER NUSE OSE TE BEHETE NENA E FEMIVE TUAJ NJE ISH PROSTITUTE :D


LOL LOL LOL LOL LOL LOL Po ju bukuroshet e fv do tu lidhishit me nje ZHIGOLO ?? Qe se kom digju donje her ket fjal LOL LOL
Ta beni patnerin tuaj babin e femis tuaj ? LOL

Pse mi goce aq te mbaruara te dukemi ne ty? :D
Personalisht jo asnjehere, skam ndermend ta bej shtepine bordello LOL
Ne fakt sdo e beja as partner ..;)
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Pse mi goce aq te mbaruara te dukemi ne ty? :D
Personalisht jo asnjehere, skam ndermend ta bej shtepine bordello LOL
Ne fakt sdo e beja as partner ..;)

Me te then te drejten une jom une ajo qe jom shume mbrapa vallaj
E kom dite qe ka meshkuje qe shesin trupin per lek ose qe bejne strip trip :D
 

alfonci

Veri investigatio
S'do ja uroja vetes nje zgjedhje te tille, por sic tha dhe Kitrra "Kurre mos thuaj kurre"
 

bora dr

100%shqiptare
hajde cuna mos beni kshu se jeta ka treguar qe tjeter thoni e tjeter beni..ato qe tallni em shum ato doni ne fund:))))
 

tani cn

Anëtar i ri
kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nuk do e pranoja as per sex as per grua as nuk dua ta shof ne rrug dhe as nuk gjej nuse ne internet se ma ka lan gjyshja amanet hhhaaaa
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nuk do e pranoja as per sex as per grua as nuk dua ta shof ne rrug dhe as nuk gjej nuse ne internet se ma ka lan gjyshja amanet hhhaaaa

E din ate proverbin ti lal MAI DIRE MAI
Thote gjyshja ime per ate qe thoni kurre e kurres ajo te bije si riske LOL LOL LOL Prandaj mos thuaj KURRRRRRRRRREEEE as nje her sepse nuk i dihet fatit ose rriskut :D
 

deni_boy

i_embeli
une do te thoja qe nje prostitute nuk eshte se ka dash te bohet prostitute
ajo thjeshte ka ate nomin e keq qe tashme ka ngel
por do te thoja qe ajoe eshet viktime qe eshte aty pra ne mes te rruges keshtu ajo ka pronar qe bon ate pune dhe qe mban veten dhe qe mban deh ate sepse ndryshe ai e kercenon
keshtu qe mos i paragjykoni shume
por gjithsesi do me pelqente shoqe ta kisha por qe te lidhja nje jete me et se besoj
 

bora dr

100%shqiptare
ka te drejte deny-boy ndonjher jan edhe viktima prostitutat prandaj nuk duhen perbuzur nese ato i jan rikthyer jetes normale em shpres qe dikush ti njohi zemren e tyre qe eshte vrar nga tortura e se shkuares!
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
prostit , kam degjur qe gatuajn mire
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
e sikur te dashuroheshit pa e ditur qe ajo ka qen prostitute ne te kaluaren??

;) e ta merni vesh mbas qe keni klrijuar nje familje...e te jet treguar njeri i mire ajo....

jo te gjitha arrine prostituta SE DUAN;)

me kete trafik femrash qe ka ne ditet tona.....:(
 
Me nje zhigolo nese nuk do ta dija qe ka pas ber nje pune te tille edhe mund te dashurohem. Njeri eshte dhe ai, edhe mund te behet babai i femijeve te mi. Ne te kundert nese do ta dija qe ka qen zhigolo para se une ta njihja atehere do kontrolloja veten dhe ndjenjat, gjithmon nese do mundem. Larg qofte, por me e mar vesh familja ime pastaj, s'kam vend me ne ate shtepi :p
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Sic e dini dhe ju te dashur Antare shume femra Shqiptare kane perfunduar ne semaforet e Greqise dhe Italise qofte me deshiren e tyre apo qofte me dhune. Ne rast se do te njiheshit me nje prostitute, qofte gjate kohes qe ajo ushtronte shitjen e trupit, apo qofte pasi ajo eshte shkeputur nga ajo pune, do te mundnit te binit ne dashuri me te deri ne ate pike sa ta benit nenen e femijes tuaj?? Pra do te kapercenit mentalitetin e tmerrshem qe i gjykon dhe te krijonit familje me te??

nqs do ishte nje viktim e trafikimit te mishit te bardh do mund te mendoja para se te veproja , dhe nese do ishte ideale per te qen gruaja ime mund te ishte dhe e mundur njeriu nuk gjykohet nga çfar ben se ka shum motive qe e ben ate gje .

Ne rast se po si do te silleshit me shoqerine apo fisin tuaj qe nuk mund ta suportoje dhe ju shmanget per te mos ju takuar??

Sa per shoqerin e fisin tim ose dhe familjen time nuk do me interesote fort , sepse jeten time jam une qe e menaxhoj e jo shoqnia e farefisi .

SEPSE SHQIPTARET DHE SHUMIC E DJEMVE QE JAN KETU NE FV VETEM PSE KA PAS NJE TE DASHURE NUK E MARIN PER NUSE OSE NESE NUK ESHTE E VIRGJERE PALE TE IMAGJINOJ TE MERNI PER NUSE OSE TE BEHETE NENA E FEMIVE TUAJ NJE ISH PROSTITUTE

dhe nese e dashura ime sdo ishte e virgjer sdo te thot qe sdo ta merja per nuse sepse seshte virgjeria kryesorja se sjemi me ne kohen e xhaxhit dhe as te gjyshit tim qe po mos tu njolloste pak çarçafi diten qe u martonin u ndanin duhej te ishte e virgjer, nese vajza qe une do u dashuroja sishte e virgjer ka shum motive ben vaki ka qen viktim e meshkujve se jemi pak legena ne ket e dim mir ;)
 

inushja2

preshevare
Nje zhigolo lol vetem nese do ma premtonte qe sdo bente vaki asnjeher te "harroj" te mi kerkoj leket ne mengjes LOL LOL

P.S Jo, se besoj se do mundesha ... !
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Kurre nuk thuhet kurre. Ndoshta do e kete shuar kureshtjen dhe do dedikohej :p psh
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
nuk i frekuentoj ato vende dhe sdo kisha mundesi te njihja nje te tille
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Nuk do t'kisha mundur kurrsesi !
 

toto

Antarë i ri
He pyetje,a do te mernit per grua nje prostitut?Ne thenie te par nuk ka mashkull te pranoj kete gje,qe te mare nje prostitut per grua,qe te kete nenen e femijve te vet,por askush nuk mund te thot nje (jo) te prer,sepse realiteti ka folur ndryshe,dhe ne te gjith jemi te ndergjegjeshem per kete,qe te gjitha ato qe kan punuar prostituta te gjitha jan te martuara dhe me familje te rregullt.Pastaj a kini degjuar nje fjal te uret popullore ça thot apo jo,Rrugaçe te mos jeshe e fatin e kurves te keshe,qe do te thot mos e vrisni me mendjen per kete sepse dhe ato kan fatin e vet dhe marin gjithemon djemet me te mire,e ka treguar koha dhe realiteti,tung.
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
do ishte shum e veshtir.............neser pasneser takon "nje klient" te gruas tate dhe te hedh 1 batute do ishte shum poshteruese.............gjithashtu dhe per femijet e lindur nga kjo lidhje..........
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
Bah ka ndodhur mos te harrojm se per shumicen nuk esht zgjedhja e tyre...
 
Besoj se pjes e konsiderueshme e prostitutave jane te pastra ne shpirt , sepse shpesh vajzat bien pre e prostitucionit nga naiviteti dhe pastertia shpirterore qe kan (nuk them te gjitha, sepse dikush mund te jete viktime e dhunes etj etj), prandaj, pra edhe 1 here "never say never"
 
Top