• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komunistet Turp i Dheut!

Lauri

Anunnak
Jee i sigurtë miku im?!
Kam përshtypjen se, ngatrrohesh e di?

Ideologjia (dogma)

Feja....
Unë jam i sigurt. Ti ke dyshime 😁.
Thelloju më shumë tek koncepti ideologji.
Edhe shkenca është ideologji. Edhe filozofia është ideologji..;)
 

Baboon

Smile 🙂
Unë jam i sigurt. Ti ke dyshime 😁.
Thelloju më shumë tek koncepti ideologji.
Edhe shkenca është ideologji. Edhe filozofia është ideologji..;)
lol Mirmëngjes.
Kom përshtypjen që po beim dakort,
Edhe nuk e them me ironi aspak!
Por ajo që doja me thonë, është se nuk ka lidhje një ideologji, filozofi etj kundër asaj çka njëriu beson...
 

Marla

Never say never, never say forever!
Je nga te paktat socialiste, qe kane kerkuar “falje” per krimet e kryera nga Komunistet. 👏

Cne une falje mo shoku, une jo e jo se as kam qene krijuar si embrion ne ate kohe por dhe familjare te mi nuk jane perfshire asnjehere ne keto krime monstruoze.

Pastaj ku e di ti qe sjam demokrate iher :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Cne une falje mo shoku, une jo e jo se as kam qene krijuar si embrion ne ate kohe por dhe familjare te mi nuk jane perfshire asnjehere ne keto krime monstruoze.

Pastaj ku e di ti qe sjam demokrate iher :p
ti me duket je LSIste :p

Baboon nuk e kuptova pyetjen ne fakt :D

Historia tregon nivelin dhe shpirtin e klerikeve nga njera ane, dhe nga ana tjeter trajtimet qe u ka bere sistemi i atehereshem, ne kete rast poshterim(pra per ti ulur) plus dhe vrasje e internime pa fund.
 

Baboon

Smile 🙂
ti me duket je LSIste :p

Baboon nuk e kuptova pyetjen ne fakt :D

Historia tregon nivelin dhe shpirtin e klerikeve nga njera ane, dhe nga ana tjeter trajtimet qe u ka bere sistemi i atehereshem, ne kete rast poshterim(pra per ti ulur) plus dhe vrasje e internime pa fund.
Mu më duket se jena kthy autodidakt pa fund...
 

Tema te Ngjashme

Top