• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare dhurate do ju pelqente t`ju benin

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Aty i ke per gjys ore me 1 fjongo te kuqe ke koka. Ne dore do mbajne nje leter ku shkruhet ish nipi marles ku je lol
Erdha zjarrr. Kthimin do e bej nga bregdeti durresit te kepus ca gjethe palme ne plepa nga ato qe mbolli Gjushi me 2 mije euro copen. :p
 

Tripol

Dhe vjen nje dite..
Syze+kemishe kam preference gjithmone.. cilesore patjeter..ata qe dine kete..mi sjellin gjithmone per ditelindje:rolleyes:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Parfuma, nuk ngopem asnjehere !
 
Top