• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

çfarë dhurate do ju pelqente t`ju benin

Frank

Kansas City Shuffle.
Po flisja me një te njohuren time dhe pyeti: S'di çfarë ti beje dhurate per ditelindje një shoku.
I thashë: Budallaçke je, pse harxhon leke se dhuraten e ke tere kohes me vete.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Last edited:

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
një bilete arratisjeje vetem po vetem ama,kudo qe te jete:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kto kohe një masazh me nevojitet.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kte parfumin qe mu ka fiksu. është i lire fare :p

 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ate qe kisha qejf e bleva vet para 3 javesh... tani po ja djeg gomat sic do vet..:p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Frank

Kansas City Shuffle.
Ahhhhh ku ta gjej një femer si ti se do i bëja 5 dhurata ne dite.😜

Tema: S’me pelqejne dhuratat sepse krijojne kujtime qe një dite ndoshta sdo ti kesh me.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Parfum

Nuk ngopem kurre nga parfumat.
 
Top