• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zyrtare: Amir Rrahmani lojtar i Napolit

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Zyrtare: Amir Rrahmani lojtar i Napolit
1 orë


Amir Rrahmani është zyrtarisht lojtar i Napolit, ku klubi i njohur i Serie A ka njoftuar përmes një komunikate.
Lojtari shqiptar i kreu gjatë javës së shkuar testet mjekësore, ndërsa tek sot ka ardhur zyrtarizimi i marrëveshjes, mes Napolit dhe Hellas Veronës.

“SSC Napoli njofton se ka nënshkruar me Amir Rrahmani nga Hellas Verona”.“Klubi është pajtuar që ta huazojë mbrojtësin kosovar te Hellas Verona deri më 30 qershor 2020”, thuhet në komunikatën e klubit.
Napoli nuk ka publikuar shifra të transferimit, por mësohet se ata do të paguajnë diku rreth 14 milionë euro dhe bonuse.

Rrahmani deri më tani i ka zhvilluar të gjitha ndeshjet me Veronën nën drejtimin e Ivan Juric.

Ai ishte blerë nga Dinamo Zagreb për vetëm 2 milionë euro. /Telegrafi/
 
Top