Windows Se7ven

simaps07

Kaos Veritus Dextroyer
Se shpejti del Sistemi i ri Operativ i Microsoft (shpresojme te mos e vonoj deri ne 2011)


Cfare mendoni per te
A e keni instaluar
Ju pelqenPo VISTA?
 

Alchohole

Moderator!
Me kete windows Vista sme ka pelqyer mua personalisht.E kam hequr menjhere dhe e kam rivendosur XP.Tek Vista e vetmja gje qe me ka pelqyer jane Themsat dhe ajo me dritare 3D.Ishte mjaft moderne.Mirepo nga anet tjera sme ka pelqyer aspak.Keshtu tani per tani mbaj XP!
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Windows 7 per mendimin tim ja vle , une e kisha Vista e nderova XP dhe tani e kam W7 dhe ja vle sme ka dhene asnje errorr deri tani kam 4 muj qe e kam dhe ja vle eshte shume me i mire se vista dhe me shkon shume mire .
 
Top