• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Wifi cracking

Ne kete teme kam deshire te ndajme eksperiencat tona per thyerjen e wifi wpa/wpa2 wps.. Gjithmon per qellim informimi apo eksperience ne nivelin amator

Personalisht perdor kali linux si sistem operativ, Ndersa programi qe perdor tani
eshte aircrack -ng & fluxion...
diskutim te mbare
 
Last edited:

Vinjol

Status offline...... KÇK
skam probleme te tilla
Wi-Fi evrywhere
+ NR i tel 4Gb qe e kam wdf
vec kur me vjen fatura fund muaji
 
skam probleme te tilla
Wi-Fi evrywhere
+ NR i tel 4Gb qe e kam wdf
vec kur me vjen fatura fund muaji
O vinjol kush tha qe e kam problem? e lexon se per çfare flet tema? lol
 
Last edited:

Vinjol

Status offline...... KÇK
spo kuptoj une atehere pse duhet te thyejsme kodin e wi fi ???
 
spo kuptoj une atehere pse duhet te thyejsme kodin e wi fi ???
Ne qoftese do te kuptosh.. atehere lexo
dhe meso si mos ta thyej dikush linjen tende 😏
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
seshte problem vlla skam kojshi afer :D
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
ok po pres
 

Empire

Antarë i Respektuar
Mesa mbaj mend un aircrack-ng per sistemet wpa/wpa2 do nje list me kode ndersa per sistemet wep i gjen pa nevojen e nje liste
 
Mesa mbaj mend un aircrack-ng per sistemet wpa/wpa2 do nje list me kode ndersa per sistemet wep i gjen pa nevojen e nje liste
pershendetje empire
une perdora aircrack dhe fluxion per te marr handshake, dhe ja arrita
problemi qendron tek dekriptimi
pash qe ka dekriptime online me pagese
une jam duke dekriptu me john the ripper
por pa sukses..
e paskam ber gabim ate wpa/ duhej wps
 

Empire

Antarë i Respektuar
pershendetje empire
une perdora aircrack dhe fluxion per te marr handshake, dhe ja arrita
problemi qendron tek dekriptimi
pash qe ka dekriptime online me pagese
une jam duke dekriptu me john the ripper
por pa sukses..
e paskam ber gabim ate wpa/ duhej wps
Pershendetje @L0v3rM4n po ketu ke drejt , me pelqen si tem , nice
 
Top